Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Konkurs na najlepsze strony internetowe rozstrzygnięty    -   16/2/2010
Zwyciężyła parafia w Szczepanowie
II Diecezjalny Konkurs Stron Internetowych został rozstrzygnięty. Finał odbył się w Tarnowie w sobotę 13 lutego. Zwycięzcy otrzymali statuetki „Oko Opatrzności” oraz m.in. laptopy i drukarki komputerowe. Najlepszą stronę ma parafia pw. św. Marii Magdaleny i św. Stanisława w Szczepanowie. W kategorii parafie, wyróżniono strony www parafii pw. Ducha Św. w Żabnie oraz pw. św. Krzyża i św. Filipa Neri w Tarnowie.

Ogloszenie

Pierwsze miejsce w kategorii "Grupy, ruchy i stowarzyszenia" zajęło Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy parafii pw. Narodzenia NMP w Tymbarku. Wyróżnienia natomiast otrzymali: Ruch Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej i Konwent Ministrantów przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie.
W trzeciej kategorii "Inne" główna nagroda przypadła grupie pielgrzymkowej nr 3 im. św. Brata Alberta. Komisja konkursowa wyróżniła: Zespół Dziecięcy Boże Nutki z parafii Wielogłowy i Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.
Natomiast w rankingu publiczności strona www parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie - Mościcach otrzymała najwięcej, bo prawie tysiąc głosów.

Do udziału w II Diecezjalnym Konkursie Stron Internetowych zgłoszono 52 strony parafii, ruchów i stowarzyszeń. Ich poziom był zróżnicowany.
Ks. Piotr Lisowski przewodniczącym komisji konkursowej mówi, że strony stają się coraz bardziej atrakcyjne. „Są często aktualizowane, mają ciekawą grafikę. Pojawiają się na nich zdjęcia i kamery internetowe. Widać zmiany na lepsze” dodaje ks. Lisowski.

Przygotowała Ewa Biedroń - (DSI) Diecezjalny Serwis Informacyjny

Foto - Mariusz Kasiński z archiwum DSI
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947