To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Ich lepsze jutro” pomoże rozliczyć z fiskusem    -   16/2/2010
1 procent dla ILJ
Tarnowskie Stowarzyszenie „Ich Lepsze Jutro” udostępniło na swojej stronie bezpłatny program do rozliczania się z urzędem skarbowym. Link znajduje się na stronie www.ichlepszejutro.pl, a procedura jest prosta i przejrzysta. Przy okazji można przekazać stowarzyszeniu 1 proc. podatku, a tym samym pomóc niepełnosprawnym dzieciom. Stowarzyszenie organizuje też akcję pomocy w wypełnieniu rocznego zeznania.

Ogloszenie

Proste narzędzie służące do przygotowania zeznania rocznego przekazała firma Power Media SA, zajmująca się produkcją oprogramowania do prowadzenia księgowości internetowej. Przedsięwzięcie nie wymaga ponoszenia jakichkolwiek kosztów i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań.
–Wystarczy wejść na stronę www.ichlepszejutro.pl i postępować zgodnie z instrukcjami. Wypełnienie zeznania trwa zaledwie kilka minut – zapewnia Krzysztof Drwal, prezes Stowarzyszenia „Ich lepsze Jutro”. Podczas tworzenia zeznania rocznego system automatycznie wpisze w deklarację podatkową nr KRS stowarzyszenia 0000237677 i jego nazwę. Tym samym 1 proc. podatku trafi do tej tarnowskiej organizacji.
Stowarzyszenie organizuje też bezpłatną akcję pomocy w wypełnieniu rocznego zeznania. W tym celu należy udać się do budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie przy ul. Hodowlanej 6 z kompletem dokumentów. Pierwsze dyżury odbędą się:
- we wtorek, 16 lutego, w godz. 15.00-16.00,
- w środę, 17 lutego, w godz.: 8.00-11.00,
- we wtorek, 23 lutego, w godz. 15.00-16.00,
- w środę, 24 lutego, w godz.: 8.00-11.00.

Akcja będzie kontynuowana w marcu.

Wszystkie środki przekazane przez podatników w bieżącym roku Stowarzyszenie zamierza przeznaczyć na utworzenie i wyposażenie lokalu przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie, gdzie po wakacjach rozpocznie działalność Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji dla dzieci. Obecnie trwają prace zmierzające do przystosowania obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na powierzchni ok. 100 metrów kwadratowych, oprócz poczekalni, recepcji i toalet przystosowanych do potrzeb osób z niepełną sprawnością ruchową, znajdą się sale do rehabilitacji logopedycznej, psychologicznej, ruchowej, sala oddziaływania polisensorycznego z gabinetem światła i sala do zajęć z psem. Stowarzyszenie świadczy bezpłatną pomoc dla ponad 50 dzieci zapisanych do Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 19:29:26
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html