Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dyrektor „Solskiego” w gronie nominowanych do nagrody TEMI    -   16/2/2010
Nominowany do Złotej Róży
Edward Żentara, dyrektor naczelny i artystyczny Tarnowskiego Teatru znalazł się wśród osób nominowanych do Złotej Róży - nagrody tygodnika TEMI. Jest ona przyznawana osobom lub instytucjom, które pozytywnie wyróżniły się w ciągu ubiegłego roku. Na nominowane nazwiska czytelnicy mogą oddawać głosy na specjalnych kuponach w tygodniku TEMI.

Ogloszenie
>

-To niezwykle miłe zaskoczenie. Nie spodziewałem się tej nominacji – mówi, Edward Żentara dyrektor Tarnowskiego Teatru. -Jest to tym bardziej cenne, że znalazłem się w zacnym gronie. Obok mnie nominację mają m.in. Jacek Dukaj- utalentowany młody pisarz, Roman Ciepiela – wicemarszałek województwa małopolskiego czy pan czy właściciel Bruk-Betu Krzysztof Witkowski. Znak to pewny, że jestem już trochę uznawany za tarnowianina, bo przecież pozostałe osoby są właśnie mieszkańcami tego pięknego miasta.
W uzasadnieniu nominacji Redakcja TEMI napisała:
„Dyrektor tarnowskiej sceny Edward Żentara za to, że mimo kłopotów lokalowych przeprowadził tarnowski teatr przez mielizny personalne i repertuarowe na spokojne wody, choć na wielkie spektakle wciąż czekamy...”
-Też czekam na wielkie inscenizacje, świetne przedstawienia i pełne sale. Jestem jednak dyrektorem w anomalnych warunkach, gdy mogłem dysponować profesjonalnym teatrem ledwie przez cztery miesiące. Później rozpoczął się remont i ograniczone warunkami technicznymi funkcjonowanie w małej sali teatralnej w Pałacu Młodzieży. Dlatego czekam z niecierpliwością na nowy budynek i możliwość normalnej pracy – dodaje Edward Żentara.

Redakcja TEMI czeka na głosy Czytelników i wybór kandydatur. Ważne będą głosy oddane na specjalnych kuponach zamieszczonych w tygodniku. Można głosować do końca lutego, a wśród szczęśliwców zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Kupony winno się przesłać lub dostarczyć osobiście do redakcji TEMI przy ul. Sikorskiego 5 w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(16-02-2010) Ten Obcy :
Cały Tarnów czeka na wielkie inscenizacje,świetne przedstawienia i pełne sale.Czy profesjonalny teatr to tylko budynek?Jeżeli nominowany tak uwaza,a z jego wypowiedzi to wynika ,to dla mnie jest to pełna nominacja,ale do Złotej Rózgi :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-02-2010) Ten Obcy :
I jeszcze,wielkich poznaje się w ekstremalnych warunkach...a jak mówi stare porzekadło :\\\"złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy\\\".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-02-2010) ryba :
Do wielkich inscenizacji potrzebni są aktorzy. Jeżeli będzie zespół w granicach 30 aktorów to może coś się zacznie dziać. A dyrektor musi się jeszcze wyleczyć z alkoholizmu i układzików. Po tym co zrobił z Emigrantami Mrożka nie wróżę mu przyszłości.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-02-2010) PRZYJACIELE TEATRU :
www.teatr-tarnow.ownlog.com

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-03-2010) Ten Obcy :
I gdzie ta \"Złota róża\" panie dyrektorze? Z tego co było ,to takiej reklamy nie miał nawet Dukaj! A róża przeadła! I gdzie pańscy poplecznicy? Za mało kuponów wypełnili? No to trzeba zwolnić-nie byli lojalni!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947