To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ogólnopolska kampania profilaktyczna    -   18/2/2010
Zachowaj Trzeźwy Umysł
W roku 2010 już po raz trzeci tarnowski samorząd włączył się w realizację ogólnopolskiej kampanii edukacyjno - profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W poprzednich edycjach udział wzięło sześć tarnowskich szkół: Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 8, Szkoła Podstawowa Nr 15, Gimnazjum Nr 6, Gimnazjum Nr 7 oraz Zespół Szkół Sportowych. W ramach akcji przeprowadzono konkursy plastyczne, literackie, fotograficzne, rozgrywki sportowe, happeningi oraz badania ankietowe o zachowaniach ryzykownych młodych ludzi. Do sprzedawców alkoholu na terenie naszego miasta trafiły apele przypominające o zakazie sprzedaży alkoholu nieletnim, w sklepach powieszono plakaty informujące o kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Została również przeprowadzona akcja wśród tarnowskich kierowców, którzy otrzymali ulotki na temat skutków prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Rodzice uczestników kampanii dowiedzieli się, między innymi co to są dopalacze i dlaczego są groźne. Ponadto młodzież biorąca udział konkursach otrzymał nagrody rzeczowe w postaci gier komputerowych, zestawów do ping-ponga, koszulek i gadżetów z logo kampanii.

Ogloszenie
>

Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” to projekt długofalowych działań profilaktyki uzależnień, która jest realizowana od 2002 r. Jednym z jej najważniejszych celów jest promowanie konstruktywnych postaw zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań społecznych jako alternatywy wielu zagrożeń , a w szczególności picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy.
W 2010 r. przypada dziesiąta rocznica edycji tej największej w Polsce akcji profilaktycznej dla młodzieży i dorosłych - w związku z powyższym Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa zachęca tarnowskie szkoły podstawowe oraz gimnazjalne do włączenia się w kampanię. Dodatkowych informacji udziela p. Aneta Michalska-Kocjan – Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej UMT, pokój nr 4 tel. 6882825, adres e-mail: a.kocjan@umt.tarnow.pl. Za realizację akcji w placówkach oświatowych na terenie miasta Tarnowa odpowiedzialni będą wyznaczeni szkolni koordynatorzy.
Więcej informacji na stronie www.trzezwyumysl.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 20:19:04
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html