Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Starostwo Powiatowe w Tarnowie zaprasza do udziału w szkoleniu    -   18/2/2010
Szkolenie dla organizacji pozarządowych
Starostwo Powiatowe w Tarnowie organizuje szkolenie dla organizacji pozarządowych na temat możliwości pozyskania środków pomocowych na różnego rodzaju przedsięwzięcia. Szkolenie odbędzie się 25 lutego – zapisy przyjmowane są od dziś.

Ogloszenie

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie ogłosił nabór wniosków do następujących działań: Działanie 6.3 Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji oraz Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wnioskodawcami w ramach wymienionych działań mogą być organizacje pozarządowe. W związku z powyższym Starostwo Powiatowe w Tarnowie we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie Odział zamiejscowy w Tarnowie oraz Regionalnym Ośrodkiem EFS w Tarnowie prowadzonym przez Fundację Hetmana Jana Tarnowskiego organizuje szkolenie dotyczące aplikowania o środki w ramach ww. działań. Na szkoleniu zostaną omówione możliwości pozyskiwania środków Unii Europejskiej w ramach POKL na zadania realizowane przez organizacje pozarządowe oraz zmiany w dokumentacji konkursowej na 2010 r.

Planowany termin spotkania 25.02.2010 r. godz. 14.00 do 17.00 Miejsce szkolenia - budynek Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, 33-100 Tarnów (sala konferencyjna). Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Proszę o dokonywanie zgłoszeń do 24 lutego 2010 r. telefonicznie na nr tel: (014) 63 16 327 – Paulina Sońta lub na adres e-mail psonta@powiat.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947