To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Propozycje weekendowe   -   16/7/2004
Koncerty muzyki klasycznej, koncerty folkorystyczne oraz koncerty rockowe - m.in. popularnych grup ŁZY i IRA a także niezapomnianych Skaldów; poza tym disco-party, rajd rowerowy, spacery historyczno-edukacyjne - oto wybrane propozycje miłego spędzenia wolnego czasu w trakcie nadchodzącego weekendu w Tarnowie i okolicach.

Ogloszenie
>

16 lipca

Już dziś można wysłuchać w Dworku Paderwskiego w Kaśnej Dolnej kolejnego koncertu w ramach "Muzycznych Spotkań u Paderewskiego". Melomanom zaprezentuje się o godz. 18.00 z recitalem gitarowym – duet gitarowy: Dariusz Kupiński i Jakub Lubina.
Do Kąśnej można dojechać zorganizowanym autokarem, który wyjedzie sprzed Tarnowskiego Teatru o godz. 17.00. Rezerwacja miejsc w autokarze i dodatkowe informacje w biurze Centrum Paderewskiego pod numerem telefonu: 621 09 21.

Całkiem odmienny charakter będzie miał wieczór muzyki i tańca DISCO DANCE, zaplanowany w Amfiteatrze, w ramach kolejnego "Koncertu w AmfiQ". Na scenie Amfiteatru zaprezentują się m.in. mistrzynie Polski ćwiczące w Studiu Tańca Nowoczesnego HONORATA - Formacja BLASK i Formacja LABIRYNT. Początek dzisiaj o godz. 20.00. .

17 lipca

W sobotę zainaugurowane zostaną wycieczki rowerowe po gminie Skrzyszów. To propozycja dla spędzającej wakacje w domu młodzieży. Sobotni rajd odbędzie się na dystansie 10 km, na trasie Skrzyszów - Trzemesna. Start o godz. 9.00 spod Urzędu Gminy w Skrzyszowie. Na miejscu zaplanowano pieczenie kiełbasek, śpiewanie przy gitarze, a także plener malarski.

Poza Tarnów, do Dębna, będą musieli się udać również ci, którzy chcieliby wziąć udział w wyborach MISS LATA Tarnowa i okolic . W tamtejszej dyskotece-klubie PLANETA X odbędzie się kolejny wieczór eliminacji tych wyborów. Cykl zaplanowany na wszystkie, pozostałe wakacyjne soboty ma na celu wyłonienie najpiękniejszych dziewcząt regionu. Wszystkie one wchodzą do dyskoteki gratis ! Uczestnicy imprezy biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym 11-dniowej dwuosobowej wycieczki do Hiszpanii. Kazdy sobotni wieczór w Dębnie ma bardzo atrakcyjny program. W czasie imprezy wystąpią najlepsi dj`e, specjalni goście z pierwszych stron gazet i programów TV. W trakcie każdej z imprez typowane będą kolejne kandydatki do tytułu Miss Lata. Na stronach naszego portalu, co tydzień brać można udział w specjalnym konkursie, w której Panowie wygrać mogą bezpłatne wejściówki na kolejne, sobotnie imprezy w Dębnie.

Również w sobotę, nad Zalewem w Narożnikach koło Radgoszczy, koncertem plenerowym rozpocznie się o godz. 16.00 tradycyjne DĄBROWSKIE SPOTKANIE Z FOLKLOREM. Przegląd nie ma charakteru konkursowego, organizatorzy zapewniają uczestnikom posiłek i pamiątkowe nagrody za udział (rękodzieło artystyczne z terenu Powiśla Dąbrowskiego, pamiątkowe plakiety ). Pierwszego dnia na scenie zaprezentują się „Dankowianie”, „Beskidy”, „Nieczajnianie”, „Dąbrowiacy”.

18 lipca

Dabrowskie Spotkania z Folklorem będą kontynuowane w niedzielę. Na placu przed CH "Dąbrowiak" w Dąbrowie Tarnowskiej już od godz. 14.00 zaplanowano konkursy i zabawy dla dzieci, od 16.00 występować będą zespoły folkorystyczne, rozpoczynając koncert galowy. O godz. 20.45 nastąpi zakończenie części oficjalnej i zaraz potem (ok. 21.00) wystąpi na scenie zespół ŁZY . Około 22.45 przewiduje się zakończenie imprezy i pokaz ogni sztucznych.

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się także w niedzielę Wielki Koncert na rzecz budowy kościoła w Strzelcach Wielkich koło Szczurowej. Przygotowano dużo atrakcji. Będzie loteria fantowa, w której główną nagrodą jest - pielgrzymka do Rzymu, zaplanowano też pokaz drużyn strażackich, Teatr Lalek Rabcio, występ zespołu wojskowego Eter i pokaz sztucznych ogni. Uroczystości rozpoczną się w niedzielę o godzinie 11.00 mszą św. odpustową. Na 14.00 zaplanowano początek wielkiego grania. Od 20.00 występować będą natomiast muzyczne gwiazdy - na poczętek legendarni Skaldowie a o 21.00 - popularna grupa IRA z Arturem Gadowskim.

Ciekawie zapowiada się także niedzielne popołudnie w Tarnowie. O 16.00 zaplanowano tu dwa spacerki historyczno-edukacyjne. Po po tarnowskiej nekropolii oprowadzał będzie chętnych Antoni Sypek . Tematem kolejnego spaceru po Starym Cmentarzu będą "Lekarze tarnowscy z okresu XIX i XX wieku". Zbiórka - przed bramą główną Starego Cmentarza.
W tym samym czasie na kolejne spotkanie zaprasza dr Andrzej B.Krupiński. Tematem jego drugiego w tym roku wykładu-spaceru będą "Zagadkowe początki i pierwsze wieki Tarnowa". Początek spotkania w sali nr 22 w siedzibie TRCKiOT, Rynek 7.

Również o 16.00 w zaplanowano kolejny Koncert Letni w Parku Sanguszków. Zatytułowano go "Muzyczne fanfary". W koncercie na trąbkę i fortepian wystąpią Antoni Komar (trabka) i Zina Szargorodzka (fortepian).

Wielu kibiców tarnowskich spędzi zapewne niedzielne popołudnie przy radioodbiornikach lub telewizorach. W Częstochowie rozegrany zostanie mecz żużlowy pomiędzy obecnym jeszcze mistrzem kraju - Włókniarzem Złomrex a pretendującą do tego miana - Unią Tarnów. Początek transmisji w Radiu MAKS i TV PULS o godz. 17.00.

Przez cały weekend zapraszają też tarnowskie kina. W kinie Millennium można nadal zobaczyć absolutny filmowy hit tych wakacji - drugą część przygód sympatycznego ogra - czyli SHREKA 2. Film bije rekordy popularności. Obejrzało go w Tarnowie już 13 tysięcy widzów ! Tylko do czwartku jest możliwość zobaczenia Shreka w Tarnowie na dużym ekranie, warto się pospieszyć ! Na ekran "Marzenia" wchodzi natomiast sequel przyjętego z dużym zainteresowaniem przez krytykę i widzów, intrygującego thrillera s-f CUBE. CUBE 2 można oglądać w Tarnowie od dziś.

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 15:19:50
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html