Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   UMT pozyskał najwięcej środków zewnętrznych    -   19/2/2010
Tarnów na czele Małopolski
Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Nawara poinformował jak Tarnów wygląda na tle Małopolski pod względem pozyskiwania środków zewnętrznych. Nasze miasto przoduje w tym zakresie w regionie.

Ogloszenie
>

W informacji Marszałka Województwa Małopolskiego o aktualnym stanie wdrażania Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na dzień 28.01.2010 r. Gmina Miasta Tarnowa zajęła 1 miejsce pod względem liczby pozyskanych środków zewnętrznych na 1 mieszkańca oraz 2 miejsce pod względem całościowej kwoty uzyskanej z tego programu. W 2009 roku pozyskane środki zewnętrzne to prawie 64 miliony złotych, co w latach 2007 – 2009 daje 130 mln zł. W przeliczeniu zaś na jednego mieszkańca to 1150 zł. Drugie miejsce pod tym względem zajął Kraków, w którym to wskaźnik ten wynosi odpowiednio 1100 zł na mieszkańca.

Jak zaznacza prezydent Ryszard Ścigała to duży sukces, niemniej jednak kilka projektów wystosowywanych przez miasto nie uzyskało akceptacji i procesy trwają, by bilans ten poprawić. W ramach Małopolskiego Programu Operacyjnego trwają starania mające na celu pozyskanie dofinansowania m. in. projektu kształcenia praktycznego w Zespole Szkół Budowlanych, zadania „Cyfrowy Urząd” oraz projektu wymiany międzynarodowej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947