Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów - miasto od 1330 roku promuje się w kraju i w Europie!    -   23/2/2010
TCI promuje Tarnów
Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku Tarnowskie Centrum Informacji - jednostka miejska Tarnowa, prowadzi promocję miasta i regionu na najważniejszych targach turystycznych w kraju i zagranicą. Mediolan, Berlin, Paryż, Wiedeń oraz Budapeszt - to zagranicą, a w kraju Katowice, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Łódź i Kraków - oto miasta, w których tej wiosny promowany będzie Tarnów wraz z ziemią tarnowską. Wszystko po to aby wzmocnić markę "Tarnów" i jeszcze więcej turystów zachęcić do poznawania najcieplejszego miejsca w Polsce - "Perły Renesansu". Mocny nacisk stawiany jest na okrągłą rocznicę 680-lecie miasta. Oprócz materiałów promocyjno - informacyjnych i gadżetów zwiedzający mogą poczuć "tarnowski smak" poprzez degustacje produktów z tarniny czy ekologicznych produktów z gospodarstw agroturystycznych z okolicy. Każdy może spróbować swoich sił w konkursach wiedzy o mieście. Na szczęśliwców czekają ciekawe nagrody w tym weekendy w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Za nami już targi w Mediolanie, Wiedniu i Wrocławiu. Jak stwierdza dyrektor TCI Marcin Pałach, tegoroczna prezentacja miasta i regionu cieszy się ogromnym powodzeniem. Jednorazowo, w konkursach z nagrodami bierze udział kilkaset osób. W połowie marca Tarnów promować się będzie na największej imprezie tego typu na świecie - w Berlinie.

W tym roku Tarnów promowany jest na wyjątkowej liczbie imprez targowych: 6 zagranicznych i 7 krajowych. Możliwe jest to dzięki wsparciu finansowemu z zewnątrz. Zagraniczna promocja targowa odbywa się wspólnie z urzędem miasta Krakowa oraz Małopolską Organizacją Turystyczną przy dofinansowaniu ze strony Polskiej Organizacji Turystycznej (np. targi w Berlinie w całości pokrywa POT). Krajowe prezentacje natomiast, to wspólna inicjatywa miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego przy dofinansowaniu ze środków z Województwa Małopolskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl