Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Z Tonym czy bez ?   -   17/7/2004
Ostatni w rundzie zasadniczej mecz rozegrają w niedzielę żużlowcy Unii Tarnów na torze aktualnego mistrza Polski - Włókniarza Częstochowa. Mimo, że "jaskółki" już dawno zapewniły sobie awans do czołowej "czwórki" wynik meczu ma nie tylko prestiżowe znaczenie. Ewentualna wygrana zbliży Tarnowian do upragnionego triumfu w całych rozgrywkach. Tymczasem jednak nie wiadomo, czy drużyna Unii dotrze pod Jasną Górę w optymalnym składzie. Może zabraknąć Tony`ego Rickardssona ...

Ogloszenie

Wczoraj wieczorem radio MAKS podało - za szefem sekcji żużlowej Unii Szczepanem Bukowskim - informację o tym, że Tony leczy jeszcze grypę i nie dotrze na niedzielny mecz w Częstochowie. W jego miejsce miał podobno "wskoczyć" Paweł Baran. Niektóre media podawały dziś już jednak informację o tym, że to Janusz Kołodziej oficjalnie zastąpi Szweda ( Janusz miał być pierwotnie rezerwowym). Na jednym z forów dyskusyjnych rozważana jest z kolei teza o "zasłonie dymnej", którą stosuje Unia i Rickardsson ostatecznie w Częstochowie się pojawi. Miały o tym świadczyć podobno sobotnie wypowiedzi osób z samej sekcji żużlowej Unii. Nie udało nam się jednak skontaktować dziś z działaczami, aby potwierdzić te domysły lub ostatecznie przeciąć na ten temat spekulacje. W każdym razie nazwisko Rickadssoon nadal figuruje w awizowanym oficjalnie składzie tarnowskiej drużyny ...

Z Tonym czy bez, zwycięstwo nad popularnymi "Lwami" w ich "jaskini" będzie nie lada sztuką. Częstochowianie awizują najsilniejszy skład z Sullivanem , Holtą, Ułamkiem i Walaskiem. Dotychczas jedynie Apatorowi udało się pokonać "Lwy" na ich własnym torze. Ale było to na samym początku sezonu, a ostatnio Włókniarz wyraźnie złapał "wiatr w żagle". Szczególnie teraz, gdy stawką meczu jest już walka o medale, Włókniarz będzie bardzo groźnym zespołem i to zawodnicy spod Jasnej Góry są faworytami niedzielnego pojedynku.

Żużlowcy Unii w tym sezonie wieokrotnie już jednak dowiedli, że przedmeczowe spekulacje nie oddają efektu późniejszych sportowych zmagań na torze. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

Historia ciągnąca się od ubiegłotygniowego pojedynku z Apatorem w Mościcach (scysja Golloba z Bajerskim, za którą zawodnik Unii został ostatnio dotkliwie ukarany przez GKSŻ) będzie miała przed meczem w Częstochowie ciąg dalszy. Oczywiście w łagodnej konwencji "pół żartem, pół serio". Przed tygodniem, tuż przed meczem Włókniarza z Apatorem, Grzegorz Walasek wręczył Tomaszowi Bajerskiemu rękawice bokserskie. Miał to być komentarz do wydarzeń w Tarnowie z udziałem "Bajera" i Golloba.
- Też mamy prezent dla Walaska - mówi prezes ŻSSA Unia, Szczepan Bukowski. - Dostanie zdjęcie Bajerskiego zaraz po incydencie w meczu u nas. Na fotografii nie widać ani podbitego oka, o którym tyle się mówi, ani żadnego innego urazu twarzy.
Przypomnijmy, że popularny "Bajerek", zapowiadając powództwo cywilne przeciw Tomkowi Gollobowi i jego ojcu (oskarżenie o czynną napaść i obrazę), paradował kilka dni temu demonstracyjnie z dużym plastrem na twarzy, co można było zobaczyć m.in. na ekranach TV podczas wiadomości sportowych.

Awizowane składy na mecz :

Unia: 1. Tony Rickardsson, 2. Robert Wardzała, 3. Jacek Gollob, 4. Grzegorz Rempała, 5. Tomasz Gollob, 6. Marcin Rempała, 7. Janusz Kołodziej.

Włókniarz: 9. Sebastian Ułamek, 10. Grzegorz Walasek (?) 11. Ryan Sullivan, 12. Zbigniew Czerwiński (?), 13. Rune Holta, 14. Michał Szczepaniak, 15. Mateusz Szczepaniak.

Mecz można zobaczyć na ekranach telewizorów, relacji posłuchać też w radiu. Odpowiednie transmisje w TV PULS i Radiu MAKS rozpoczynają się w niedzielę o 17.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(17-07-2004) trokel :
meczyk będzie ciekawy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-07-2004) Weiss :
Bez Toniego nie damy rady.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-07-2004) monika :moonika12@op.pl 
Tonny, litości.................nie zrobisz tego Jaskolkom :-(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-07-2004) Beaver :
czytalem i slyszalem ze to ze nie bedzie tonego to kaczka dziennikarska ale nie wiem ile w tym prawdy, ponoc ma Ricki jezdzic

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-07-2004) Jakub Kwaśny :
I Tony jednak nie jezdził - kontrakt miał przypominam na 15 startów , juz wystartował 13 razy a co z Play off'ami ? Teraz przynajmniej bedzie ciekawiej, bo przeciez, nudno juz tak co chwile wygrywać :P a i kibice przestali dopisywac zamiast 15000 przychodzi 8000, 9000 :( Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-07-2004) realista :
Kontrakt przedluzyl na 18 startow. Co z tego skoro byc moze w tym roku juz na motor nie wsiadzie. Oby sie jednak wykurowal.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947