To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   W piątek w C.H. ECHO, w sobotę w MAXie    -   02/3/2010
Radny chce z nami rozmawiać o Tarnowie
-„Porozmawiajmy o Tarnowie” to akcja społeczna, którą w najbliższy piątek (5 marca) i sobotę (6 marca) przeprowadzę w Centrum Handlowym Echo i Centrum Handlowym Max. Podczas trwającego kilka godzin dyżuru będę do dyspozycji mieszkańców wsłuchując się w ich opinie na temat problemów miasta - informuje radny Miasta Tarnowa Robert Wardzała. Chcąc lepiej poznać poglądy tarnowian radny będzie ich zachęcał do wypełnienia specjalnie przygotowanej ankiety, w której mieszkańcy Tarnowa będą mogli podzielić się swoimi pomysłami na przyszłość miasta i wyrazić swoje uwagi dotyczące bieżącej pracy samorządu lokalnego.

Ogloszenie

- Mam nadzieję, że taka forma bezpośredniego spotkania zostanie przez mieszkańców dobrze przyjęta. Sam pomysł akcji zrodził się w związku z licznymi uwagami dotyczącymi dyżurów radnych. Wiele osób jest zdania, że dyżury radnych powinny odbywać się w dni wolne od pracy, bo dla większości mieszkańców zainteresowanych kontaktem z radnymi jest to jedyny możliwy termin.
Jako radny w pełni popieram takie sugestie i zamiast oczekiwać na tarnowian w pokoju w Urzędzie Miasta w godzinach pracy większości mieszkańców, będę czekać na nich służąc im swoją osobą tam, gdzie oni są. Nie mam wątpliwości, że chcąc wypełniać dobrze mandat radnego trzeba mieć możliwie często bezpośredni kontakt z mieszkańcami. Dopiero znając ich poglądy na temat pracy samorządu można w sposób pełny i efektywny reprezentować wyborców w Radzie Miejskiej
- mówi Robert Wardzała.
Poprzez akcję „Porozmawiajmy o Tarnowie” Wardzała chciałby zachęcić tarnowian do aktywnego udziału w życiu publicznym i korzystania z przywilejów demokracji, dającej każdemu możliwość wpływania na decyzje władz. - Jeśli akcja spotka się z przychylnością mieszkańców, w przyszłości będę ją powtarzał - deklaruje radny Wardzała.

Radnego będzie można spotkać i porozmawiać z nim o bolączkach miasta w piątek od godziny 14:00 do godz. 18:00 w Centrum Handlowym ECHO (ul. Błonie 2) a w sobotę od godziny 10:00 do 14:00 w C.H. MAX (ul. Szkotnik).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:40:37
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html