To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Na szlaku Św. Jakuba    -   02/3/2010
Harcerska sztafeta
26 lutego harcerze Hufca Tarnów ZHP im. gen Józefa Bema wzięli udział w sztafecie na szlaku Św. Jakuba. W 2004 roku francuscy pielgrzymi wpadli na pomysł zorganizowania wspólnej europejskiej akcji – sztafetowego przejścia do Santiago de Compostela z różnych stron Europy. W tym roku po raz pierwszy do udziału zostali zaproszeni także Polacy.

Ogloszenie

–Tarnowscy harcerze włączyli się do akcji koordynowanej na terenie Małopolski przez Polskie Towarzystwo Tatrzańskie, oddział w Tarnowie – mówi podharcmistrzyni Agnieszka Wójcik, zastępca komendanta Hufca Tarnów ds. programowych. –Włączyliśmy się do sztafety na odcinku z Tarnowa do Dębna.
W koordynowanym przez Hufiec Tarnów odcinku sztafety wzięli udział głównie harcerze z 31 Tarnowskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Leliwici” z Żabna oraz przedstawiciele innych drużyn z terenu działania Hufca Tarnów.
–Udział w tej sztafecie jest jednym z przykładów realizacji przez harcerzy „Przyrzeczenia Harcerskiego”, które zobowiązuje nas harcerzy m.in. do „Służby Bogu” – przypomina podharcmistrzyni Agnieszka Wójcik.

Związek Harcerstwa Polskiego jest największą, skupiającą wolontariuszy organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży, działającą w Polsce, zrzeszającą ok. 120 tys. zuchów, harcerzy, instruktorów i seniorów. W 2010 roku Związek Harcerstwa Polskiego obchodzi 100-lecie harcerstwa na ziemiach polskich.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:54:09
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html