To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zielony Pierścień Tarnowa zaprasza na szkolenia    -   04/3/2010
Wieści z gminy Tarnów
Stowarzyszenie Zielony Pierścień Tarnowa, którego członkiem jest także Gmina Tarnów, zaprasza na szkolenie, które przybliży tematykę pozyskania dofinansowania z funduszy europejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na wniosek, który będzie można złożyć za jego pośrednictwem. Szkolenia odbędą się 25 i 26 marca.

Ogloszenie

-Organizujemy w najbliższym czasie szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców o przyznanie pomocy na realizację operacji typu „Małe projekty” skierowane do osób fizycznych, prawnych albo jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym ustawy przyznaje zdolność prawną m.in. fundacje, stowarzyszenia posiadające siedzibę na obszarze objętym Lokalną Strategią Rozwoju lub prowadzące działalność na tym obszarze – mówi prezes Stowarzyszenia Adam Flaga.
Szkolenia odbędą się w czwartek, 25 od godz. 10 00 – sala nr 2 w Urzędzie Gminy w Skrzyszowie oraz w piątek, 26 marca od godz. 13 00 – Sala Klubowa Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16.
Wszystkie osoby przybyłe na szkolenie otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia „Zielony Pierścień Tarnowa” www.lgdzpt.pl.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 23:11:54
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html