To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów i Powiat Tarnowski na łódzkich targach    -   04/3/2010
Powiat tarnowski na styku kultur
Powiat tarnowski prezentował się „Na styku kultur”. Te łódzkie targi cieszą się co roku bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, samorząd postanowił więc – wspólnie z miastem Tarnowem – zaprezentować swoją bogatą ofertę kulturową, historyczną i turystyczną.

Ogloszenie

Podczas targów swoje oferty turystyczne zaprezentowało ponad 150 wystawców, a wśród nich również wielu wystawców zagranicznych z takich państw jak: Czechy, Egipt, Gruzję, Izrael, Litwa, Rosja, Tunezja Słowenia, Ukraina, Węgry. Imprezę honorowym patronatem objęli: Minister Sportu i Turystyki, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi.

Na wspólnym stoisku powiatu tarnowskiego i miasta Tarnowa zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą turystyczną naszego regionu. Stoisko jak zawsze tętniło życiem, smakiem i zapachami – wszystko za sprawą lokalnych przysmaków przygotowanych przez gospodarstwa agroturystyczne wchodzące w skład Lokalnej Grupy Działania „Dunajec-Biała”. - Przez przygotowane przez powiat tarnowski i Tarnów stoisko w ciągu trzech dni przewinęło się kilka tysięcy osób. Nikt nie odszedł z pustymi rekami. Takie zainteresowanie bardzo nas cieszy i pokazuje, że właśnie taka forma promocji jest bardzo potrzebna – ocenia Elżbieta Łabędź z Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Odwiedzający mogli zaopatrzyć się w materiały promocyjne oraz pamiątkowe gadżety reklamujące powiat i miasto Tarnów. Interesowała ich zwłaszcza oferta agroturystyczna powiatu tarnowskiego, rowerowe i piesze szlaku turystyczne, możliwość uprawniania turystyki konnej. Wiele osób pytało z ciekawością o znane często ze słyszenia dworek Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, legendy Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach.

Kolejnym miejscem, gdzie powiat tarnowski zaprezentuje swoją ofertę turystyczna będą marcowe Międzynarodowe Targi Turystyczne „Glob” w Katowicach, natomiast w kwietniu oferta prezentowana będzie podczas Krakowskiego Salonu Turystycznego, Międzynarodowych Targów Turystycznych w Gdańsku oraz Międzynarodowych Targów Turystycznych w Warszawie „Lato 2010”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:24:36
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html