To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Stracimy rezonans ?   -   19/7/2004
Istnieje obawa, że Tarnów straci rezonans magnetyczny pozyskany przez Stowarzyszenie Wspierające Leczenie Dzieci Chorych, który znajduje się w Szpitalu im. Szczeklika. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zrefunduje tylu badań, by możliwa była jego spłata.

Ogloszenie

Rezonans został zakupiony z pieniędzy pochodzących z pożyczki Banku Światowego. Ponieważ Stowarzyszenie nie było w stanie systematycznie spłacać rat, sprawa trafiła do sądu. Stowarzyszenie przegrało i Tarnów może stracić sprzęt. Szansą na jego zatrzymanie jest pozytywne zakończenie rozpoczętych rozmów z Bankiem Światowym, możliwość przesunięcia spłaty kredytu i wzięcia aparatury w leasing.
Od początku roku wykonano w Tarnowie 1,8 tys. badań, a zapotrzebowanie na nie jest dwukrotnie większe. Stowarzyszenie szuka środków na spłatę kredytu. Prezes Julian Janusz Jung apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcieliby pomóc w zatrzymaniu rezonansu w Tarnowie o wsparcie finansowe. Informacje można uzyskać w siedzibie Stowarzyszenia w Szpitalu im. Szczeklika, pod nr. tel. 631-04-01, 631-04-83. (baja)

foto: TOPOL
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 16:22:58
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html