To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   20-21 marca: „Przez zabawę do bezpieczeństwa”    -   09/3/2010
Weekend z kartingiem w Tarnowie
”Chociaż przez chwile marzyło Ci się zostanie zawodnikiem? Musiałeś zrezygnować ze spełnienia tego pragnienia ze względów finansowych? Chcesz podnieść umiejętności jazdy i zdobyć więcej informację o kartingu? Weź udział w sobotę 20 marca na szaleństwach i obcowaniu ze sportem kartingowym” - zachęca Tarnowskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne K-Team. Impreza rekreacyjno-sportowa realizowana jest w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa” i trwać będzie przez cały weekend (20-21 marca). W ramach niej odbędzie się w dniu 20 marca br. (sobota) finał konkursu ogólnopolskiego portalu Karting.com.pl wraz z otwartymi zajęciami szkoleniowymi, prezentacjami i pokazami dla dzieci, młodzieży szkolnej oraz w dniu 21 marca br. (niedziela) - zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2010 - I runda O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Ogloszenie

Głównym celem całej imprezy i akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa" są:
- budowa nowej kultury bezpieczeństwa ruchu drogowego,
- doskonalenie umiejętności i techniki jazdy,
- popularyzacja motorsportu w tym sportu kartingowego i rozwój sportowych talentów,
- podniesienie warunków do uprawiania sportów motorowych,
- podnoszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci, młodzieży, studentów i mieszkańców miasta Tarnowa i regionu,
- upowszechnianie zasad rozważnego, kulturalnego i bezpiecznego zachowania na drodze,
- doskonalenie umiejętności przewidywania, rozpoznawania i unikania sytuacji trudnych spotykanych w ruchu drogowym,
- promocja aktywnych form wypoczynku i sportowego trybu życia,
- edukacja przez sport,
- budowa dobrego wizerunku Miasta Tarnowa jako prężnie rozwijającego się ośrodka sportowo-rekreacyjnego oraz motoryzacyjnego na mapie Polski,
- promocja marki Tarnów i sportowych atutów miasta Tarnowa i regionu.
Cieszące się dużym zainteresowaniem akcja i zawody o charakterze szkoleniowo-rekreacyjnym, łączą tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją. Impreza dla każdego w formie współzawodnictwa, który chce skonfrontować swój styl jazdy z zasadami prawidłowej techniki kierowania, mającymi bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Udział pozwoli uczestnikowi pewniej "poczuć się" za kierownicą i ułatwi podejmowanie właściwych decyzji w trudnych sytuacjach mogących wystąpić później na drodze.

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Tarnowa – Ryszard Ścigała
Organizatorzy i Partnerzy:
- Tarnowskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne K-Team, Urząd Miasta Tarnowa,Tor Kartingowy "SPEED RACE" w Tarnowie, Polski Związek Motorowy, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, Gładysz Racing Team, Agencja Marketingowa Creatiff, VW Gładysz i Synowie, RKT, ATV Polska, Team Ready 2 Race, AZOTY Tarnów S.A., Zakłady Mechaniczne w Tarnowie, Firma Ślusarczyk, Firma Steinhof, Firma MBM Serwis Ogumienia, Pizzeria Gruby Benek, AMO Sport System, Auto Moto Klub Tarnowski.
Patronat medialny:
Radio RDN Małopolska, Radio ESKA Tarnów, Gazeta Krakowska, Tygodnik Temi, TVN Turbo. Serwis studencki: Student.tarnow.pl, Zrobcie-halas.pl. Portale internetowe: InTarnet.pl, Tarnow.net.pl, Tarnow.pl, InterMaks.pl, TarnowskieInfo.pl, Rajdy.Hoga.pl, SportowyTarnow.pl, AutoKlub.pl, Aktywni.pl, MotorSport-Maxxx.pl, Karting.com.pl .

sobota - 20 MARCA, godz. 10:00 - TARNÓW – TOR KARTINGOWY „SPEED RACE” ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych
Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na finał ogólnopolskiego konkursu portalu Karting.com.pl wraz z prezentacjami i pokazami oraz zajęciami szkoleniowymi dla dzieci i młodzieży szkolnej w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

niedziela - 21 MARCA
Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2010 - I runda O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.
W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci już od 5 roku życia, panie i panowie w każdym wieku, młodzież szkolna oraz studenci. Zapisy i kwalifikacje już trwają: codziennie w godz. otwarcia toru kartingowego "SPEED RACE" Tarnów.
START: godz. 9:00 - klasa szkolno-młodzieżowa (młodzik, junior)
godz. 11:00 - klasa szkolno-młodzieżowa (mini) - dzieci od 5 roku życia
godz. 12:30 - klasa popularna (open)

”Przyjdź i sprawdz swoje umiejętności. Być może ten dzień stanie się początkiem Twojej przygody ze sportem kartingowym. Połączenie zabawy z rywalizacją sportową sprawią, że emocji na pewno nie zabraknie. Karting to prawdziwa pasja - małe bolidy, wielkie emocje” - zachęcają organizatorzy. W dniu zawodów przygotowano imprezę towarzyszącą i pokazy, które umilą uczestnikom i ich gościom spotkanie środowiska motorsportu regionu Małopolski min. prezentacja i pokaz zawodników Teamu Ready 2 Race, Teamu RKT oraz goście specjalni.

Informacje o zawodach znajdują się na stronie: www.gokarty-tarnow.pl. O szczegóły można pytać na torze lub pod numerem telefonu: 793 083 022
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:03:15
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html