To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Już za kilka dni w Tarnowie będzie można zobaczyć bezkompromisową wystawę, pokazującą czym jest aborcja    -   10/3/2010
"Wybierz życie" w Tarnowie
Do Tarnowa przybyły już elementy konstrukcyjne i kilkanaście bannerów, składających się na antyaborcyjną wystawę "Wybierz życie". Za kilka dni wystawa zostanie zainstalowana przed jednym z tarnowskich kościołów, potem będzie ją można oglądać także w innych miejscach w Tarnowie i regionie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Nasz portal objął patronat nad ekspozycją. -Uważamy, że aborcja jest morderstwem na niewinnej osobie. Uważamy, że w chwili obecnej zjawisko to nabiera znamion ludobójstwa. Uważamy, że aborcja w cywilizowanym świecie jest skandalem. Uważamy także, że mordowanie niewinnych domaga się gwałtownego protestu i bezkompromisowego przekazu na ten temat - tak o przesłaniu wystawy piszą jej pomysłodawcy z Fundacji PRO - prawo do życia.

Ogloszenie
>

Jej prezes, Mariusz Dzierżawski pisał kilka dni temu :
Aborcja w Polsce jest tolerowana ponieważ niewielu ludzi wie jakim bestialstwem jest aborcja. Póki ta ignorancja nie zostanie przezwyciężona dzieci w łonach matek będą zabijane.
Aborcjoniści za wszelką cenę starają się ukryć prawdę o aborcji. Uciekają się do kłamstwa, przemocy, procesów sądowych. Niezależnie jednak od prób zastraszania powinniśmy pokazywać prawdę. Jest to nasz obowiązek wobec zabijanych dzieci.
Prekursorem wprowadzania aborcji Polsce był Hitler. 9 marca mija rocznica legalizacji aborcji przez nazistów. Postanowiliśmy przywołać ten fakt poprzez ekspozycję wielkoformatowego billboardu w Poznaniu. W tym kontekście warto przypomnieć słowa Jana Pawła II „Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm”.


Głównym obszarem działalności Fundacji PRO jest teraz promocja wystawy „Wybierz Życie”, a przez to kształtowanie przekonania, że prawo do życia przysługuje każdemu, zwłaszcza dzieciom przed narodzeniem.

Do Tarnowa wystawę sprowadziła grupa kilku wolontariuszy z różnych tarnowskich organizacji pozarządowych. W Tarnowie i okolicach o organizację wystawy zadba też w najbliższych miesiącach Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej.
Informacji o pierwszym ekspozycyjnym "przystanku" sprowadzonej do Tarnowa wystawy szukajcie już za kilka dni.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 22:50:39
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html