To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Międzylicealna debata oksfordzka    -   11/3/2010
Internet to Twój wróg!
Już jutro, 12 marca o godzinie 14:00 w Sali Lustrzanej, naprzeciw siebie dwie szkoły ponadgimnazjalne z naszego miasta: I i VII Liceum Ogólnokształcące. Uczniowie zmierzą się na argumenty w pierwszej tego rodzaju debacie oksfordzkiej, której teza brzmi: „Internet to Twój wróg!”. Rolę sędziów pełniła będzie publiczność oraz Loża Mędrców w skład której wejdą: przedstawiciel TEMI, radia RDN, radia ESKA, Kurii Diecezjalnej, Urzędu Miasta Tarnowa oraz organizatora – czyli Stowarzyszenia Nowe Przestrzenie.

Ogloszenie

Debata oksfordzka ma już ponad 150-letnią tradycję i od początku miała na celu przygotowanie młodych ludzi do późniejszych wystąpień publicznych. Naprzeciwko siebie zasiada określona liczba przeciwników i zwolenników danej tezy. Mówcy obu stron wypowiadają się naprzemiennie i mają przewidziany różny, kilkuminutowy czas wystąpienia. Prawo głosu przysługuje również doradcom oraz w pewnym momencie – publiczności.
Szykuje się pasjonujący pojedynek na argumenty i pozostaje tylko życzyć sobie, aby Tarnów stał się z czasem „miastem debat”, podczas których toczy się merytoryczne spory na istotne tematy.
Nasza redakcja sprawuje nad debatą patronat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 05:04:28
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html