To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Chatstok & Carpe Diem Tour w Tarnowie!    -   12/3/2010
Koncert w Carpe Diem
Dziś, w piątek 12 marca o godz. 19:00 w klubie Carpe Diem w Tarnowie, odbędzie się trzeci koncert w ramach trasy Chatstok & Carpe Diem Tour. Trasa stanowi etap eliminacji do festiwalu Chatstok 6, który odbędzie się w dniach 26-27 czerwca br. w Paszczynie. Podczas koncertu zagrają: Driver – prezentujący klasyczne hard-rockowe granie zespół z Rabki, Eric Roberts and The Pussy Lovers – krakowski band obracający się w stylistyce emo-sex-jazz-core (jak sami nazywają swoją muzykę), metalowy Unicorn, rockowy My Self, oraz Tourette, grający ciekawe połączenie alternatywnego rocka i grunge. Spośród tych zespołów, publiczność, oraz jury wyłoni jeden, który przejdzie do finałowego etapu kwalifikacji. Oprócz zespołów konkursowych, w piątek jako gwiazda wieczoru wystąpi krakowski Dr Zoydbergh – zespół znany z wirtuozerskiej gry i niezwykłych pomysłów muzycznych, których nie powstydziliby się najwięksi – Frank Zappa, Primus, King Crimson czy Mr Bungle.

Ogloszenie
>

Piątkowy koncert to kolejne ciekawe wydarzenie muzyczne w Carpe Diem. W ostatnim czasie na scenie klubu gościli tacy wykonawcy, jak Proletaryat, Tymon & The Transistors, czy Habakuk.
Początek koncertu o godzinie 19. Koncert będzie prowadził Wojtek Kowalski – aktor związany z Teatrem From Poland, dawny muzyk grupy Habakuk.
Cena biletu: 8 zł.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Niezależnej "Chatstok 6" Paszczyna, 26-27 czerwca 2010 to „festiwal muzyki, wolności i tolerancji, który będzie największą niebiletowaną imprezą muzyczną w Polsce południowo-wschodniej. Na scenie w Paszczynie (gmina Dębica) wystąpią gwiazdy krajowej sceny niezależnej:
- Acid Drinkers - legenda polskiego metalu, świętująca w ubiegłym roku 25-lecie działalności,
- Tymon & the Transistors - projekt niekoronowanego króla alternatywy - Tymona Tymańskiego
- Shannon - czołowy przedstawiciel nurtu folku celtyckiego i muzyki świata
- Habakuk - świętująca w tym roku 20-lecie, czołowa polska grupa reggae.
Zespoły te wspierać będą dwie kapele stanowiące nadzieję polskiej muzyki alternatywnej - łódzkie Prząśniczki i krakowski Dr Zoydbergh.
Ponadto wystąpią zespoły z zagranicy (ukraiński The Anderson, czeska Euthanasia, oraz dalsze 2 zespoły z sąsiednich państw).
Składu dopełnią zespoły wyłonione w trakcie kwalifikacji (do pierwszego etapu zgłosiły się 103 grupy z całego kraju).

Muzycznie Chatstok 6 to dwa dni koncertów zespołów z kraju i zagranicy, prezentujących bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych - od reggae, przez folk, rock, alternatywę, punk, po metal.
Chatstok 6 to jednak nie tylko muzyka. W ramach festiwalu organizatory chcą zaprezentować, w ciekawy i widowiskowy sposób, miejsca, wydarzenia i postaci, związane z regionem podkarpacia. Zaawansowane są rozmowy z Muzeum Historycznym w Sanoku, w sprawie prezentacji postaci i twórczości Zdzisława Beksińskiego. Chatstok 6 to również liczne warsztaty - instrumentalne, malarskie, dziennikarskie. To spotkania z interesującymi ludźmi. Według przewidywań, tegoroczna edycja festiwalu (będzie to druga "duża" edycja, a ósma w ogóle) zgromadzi około 20000 gości z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy.
”Mamy nadzieję, że tegoroczny Chatstok, tak jak wszystkie poprzednie - będzie miał tę samą wspaniałą atmosferę, którą zgodnie chwalą uczestnicy dotychczasowych edycji” - informują organizatorzy.
Więcej informacji na stronie www.chatstok.pl lub pod adresem mailowym kontakt@chatstok.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:07:32
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html