To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Olga Długosz brydżystką zimy    -   15/3/2010
Klasyfikacja AMT Zima 2010
Amatorsko-Młodzieżowe Turnieje Brydża przeszły już w fazę wiosenną. Królową zimy została natomiast Olga Długosz, która od jakiegoś czasu prezentuje bardzo wysoką formę plasując się w czołówce każdego turnieju w Tarnowie. Olbrzymią niespodzianką jest zajęcie 10-tego (na 55 uczestników) miejsca przez 10-letniego Wojtka Krawczyka, bardzo uzdolnionego młodzika. Dały się także zauważyć Ola Talaczek i Gaba Nosal, które zajęły znakomitą 4-tą lokatę! Gratulacje.

Ogloszenie

Olga ma na swoim koncie pasmo nie słabnących sukcesów począwszy od styczniowego zgrupowania małopolskiej kadry młodzieżowej, gdzie okazała się bezkonkurencyjna na treningach. Potem przyszły znakomite wyniki w Tarnowskiej Lidze Okręgowej i Małopolskiej Lidze Młodzieżowej, dalej bardzo wysokie lokaty w tarnowskich turniejach OPEN (miedzy innymi najlepsza średnia 1-ego kwartału 2010) oraz wieńcząca dzieło wygrana w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski. Osiągniecia nie były możliwe bez świetnie jej partnerującego Maćka Grabca.
Szczegóły tej i innych klasyfikacji na stronie www.TABU.tarnow.pl

kz TABU
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:47:59
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html