To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tygodniowa Kronika Policyjna    -   15/3/2010
Gówniarze w akcji
W minionym tygodniu policjanci zatrzymali m.in. 15-latka, który ukradł uczniowi gimnazjum w Zbylitowskiej Górze telefon komórkowy, wart 1100 złotych. Innego przestępstwa dokonał 16-letni tym razem młodzieniec, mieszkaniec Zalasowej, który w jednym z domów handlowych przy ul. Sikorskiego w Tarnowie uszkodził sofę, zrywając z niej poszycie. Do skandalicznego wydarzenia z udziałem gówniarzy doszło 8 marca wieczorem, kiedy dwaj 14- i 15-letni tarnowianie pobili 57-letniego mężczyznę. Cóż, wobec bezstresowego wychowania i zakazu dania klapsa, zapewne z takimi zachowaniami będziemy mieli do czynienia częściej...

Ogloszenie

Kradzieże, włamania
Policjanci z komisariatu Tarnów Zachód zatrzymali 15-latka, który ukradł uczniowi gimnazjum w Zbylitowskiej Górze telefon komórkowy, wart 1100 złotych. Skradzione mienie odzyskano.
Nieznani sprawcy włamali się do zbiorników z paliwem zaparkowanych na terenie jednej z firm przy ul. Równej w Tarnowie samochodów ciężarowych. Wyłamując siłowo korki wlewu paliwa w pięciu pojazdach, ukradli łącznie około 450 litrów oleju napędowego, o wartości 1800 złotych.
W Zawadzie nieznany sprawca usiłował włamać się do domu jednorodzinnego. W tym celu wywiercił otwory w drzwiach prowadzących na taras. Z niewiadomych przyczyn odstąpił od kradzieży. Wysokość zniszczeń jakie poczynił oszacowano na 50 złotych.
W bursie internatu przy ul. Szarych Szeregów w Tarnowie doszło do włamania. Nieznany sprawca dostał się do wnętrza pomieszczeń, wybijając szybę w drzwiach wejściowych. Ukradł trzy rolki wykładziny PCV, o wartości około 4 tysięcy złotych na szkodę tarnowskiej firmy budowlanej.
55-letni mężczyzna ukradł swojemu znajomemu telefon komórkowy wart 500 złotych. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ul. Spadzistej w Tarnowie. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu Tarnów Centrum, którzy odzyskali także skradzione mienie.
Nieznani sprawcy włamali się baru w Jadownikach Mokrych kradnąc papierosy i alkohol różnych marek oraz gotówkę w kwocie 400 złotych. Weszli do wnętrza baru, wypychając siłowo kwaterę okienną. Właściciel poniósł starty w wysokości 1000 złotych.

Zniszczenie mienia
Policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali 16 letniego mieszkańca Zalasowej, który w jednym z domów handlowych przy ul. Sikorskiego w Tarnowie uszkodził sofę, zrywając z niej poszycie. Starty na szkodę właściciela wynoszą 500 złotych.
300 złotych to starty jakie poniósł tarnowianin, po tym jak nieznany sprawca uszkodził jego Toyotę Carinę zaparkowaną przy jednym z bloków na osiedlu Zielonym w Tarnowie. Wandal uszkodził tylną lampę i wgniótł karoserię pojazdu.

Pobicia
8 marca wieczorem 14- i 15-letni tarnowianie pobili 57-letniego mężczyznę, zadając mu ciosy pięściami w głowę. Sprawcy zostali zatrzymani w Policyjnej Izbie Dziecka. Pokrzywdzony doznał rozcięcia łuku brwiowego i stłuczeń głowy oraz twarzy.

Za kółkiem
Tuchowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w Burzynie, 26-letniego mieszkańca Tuchowa, który poruszał się drogą publiczną rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie urządzeniem pomiarowym wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
11 marca po siódmej rano na ul. Spadzistej zatrzymano nietrzeźwego kierującego Vw Passatem. 55-letni tarnowian miał w organizmie ponad promil alkoholu. Utracił prawo jazdy i odpowie za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.
14 marca na drodze K4, wojnickiej obwodnicy 36-letni kierujący Citroenem C5 jadąc od strony Krakowa w kierunku Tarnowa, wykonując manewr wyprzedzania na podwójnej ciągłej, doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka Vw Golfem, w wyniku czego ten ostatni został wyrzucony na barierę zabezpieczającą. Jadąca za Vw Golfem, Alfą Romeo 22-letnia kobieta, uderzyła w Citroena, który został obrócony w poprzek jezdni. W wypadku obrażenia ciała doznali: kierująca Alfą Romeo - ogólne potłuczenia, kierujący Vw Golfem - złamanie kości uda, jego pasażerka -22 letnia kobieta - złamanie ręki. Kierujący Citroenem doznał złamania obojczyka i potłuczeń ciała. Pasażer Citroena - 7 letni chłopiec wyszedł z wypadku bez szwanku. Kierowcy Citroena oraz Alfy byli trzeźwi. Kierującemu Vw pobrano krew do badań.

Narkotyki
Policjanci z komisariatu Tarnów Zachód zatrzymali w Koszycach Wielkich 23-letniego miejscowego, u którego zabezpieczono 3,13 gram suszu roślinnego. Po przebadaniu substancji, okazało się, że jest ona środkiem odurzającym w postaci marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Różne
Jak informowaliśmy w osobnej wiadomości, mieszkaniec Lisiej Góry ujawnił w dniu 8 marca w studni, zwłoki brata, 55-letniego mieszkańca miejscowości. Czynności procesowe wykonane na miejscu zdarzenia wstępnie wykluczyły, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Najprawdopodobniej mężczyzna wpadł do studni w trakcie nabierania wody. Jego zwłoki zabezpieczono do badania sekcyjnego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 04:53:34
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html