Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Rowery, kiełbaski i plener w Skrzyszowie   -   20/7/2004
W sobotę w gminie Skrzyszów zainaugurowano wycieczki rowerowe. Na trasie pierwszej Skrzyszów - Trzemesna jechało kilkanaście osób. Organizator rajdów - Urząd Gminy w Skrzyszowie ma nadzieję, że w kolejnych rajdach coraz liczniej uczestniczyć będzie młodzież spędzająca wakacje w domu na terenie gminy, a także tarnowianie.

Ogloszenie

- W ubiegłoroczne wakacje nasza akcja cieszyła się dużym powodzeniem i postanowiliśmy ją wznowić. Na początku wybraliśmy lżejszą trasę, na której jednak nie brakuje pięknych plenerów. Zakończymy ją wspólnym pieczeniem kiełbaski przy ognisku oraz plenerem malarskim - mówił tuż przed wyjazdem Zbigniew Guzy, specjalista ds. promocji Urzędu Gminy w Skrzyszowie. W tym roku przejażdżki na dobre ruszą w sierpniu.

- Tegoroczne wycieczki będę miały inną konwencję niż poprzednio. Na pewno podczas nich pokonamy wszystkie 275 km szlaki rowerowe w naszej gminie. Będą one się trochę różniły od tych, jakie przemierzaliśmy w ubiegłym roku. Wszystkie też kończyć będą się ogniskiem z kiełbaską - przekazuje Zbigniew Guzy.
- W ubiegłym roku w kilku przejażdżkach uczestniczyli i bardzo chwalili akcję. W jednej z nich wystartował nawet 60-latek - dodaje Zbigniew Guzy. (AMIZ)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947