To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Matura międzynarodowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie    -   16/3/2010
Jedyna taka szkoła w Polsce południowo-wschodniej
Dzięki wsparciu tarnowskiego magistratu, już niedługo Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ma szansę stać się jedyną publiczną szkołą w Polsce południowo – wschodniej posiadającą akredytację Organizacji Matur Międzynarodowych w Genewie, wniosek ZSO nr 2 przeszedł bowiem pozytywnie pierwszy etap oceny. Urząd Miasta Tarnowa będzie wspierał finansowo realizację tego przedsięwzięcia, koszty związane są głównie z opłatą akredytacyjną oraz przystosowaniem sal do specyficznego programu matury międzynarodowej – czytamy w komunikacie.

Ogloszenie

ZSO nr II od lat postrzegane jest jako szkoła o charakterze językowym, przystąpienie do programu matury międzynarodowej jest oczywistą kontynuacją dotychczasowych działań. Dzięki przystąpieniu do tego programu uczniowie będą mieli możliwość przystąpienia do międzynarodowego egzaminu maturalnego w Tarnowie, a nie jak w latach ubiegłych w Gdyni lub Wrocławiu.

Matura międzynarodowa jest uznawana w niemal 140 krajach na świecie, w Polsce zdaje ją rocznie ok. 400 uczniów, na świecie 45.000 w 3.500 szkół, otwiera ona drogę do najbardziej prestiżowych zagranicznych uczelni.
Pierwsza klasa z programem matury międzynarodowej ruszy 1 września 2011 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:54:08
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html