Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Terminarz rozgrywek, wyniki, tabela   -   16/3/2010
III liga piłki nożnej Małopolsko-Świętokrzyska sezon 2010/2011
Prezentujemy terminarz rozgrywek i dotychczasowe wyniki piłkarzy Unii Tarnów w III lidze w sezonie 2009/2010. Informacje aktualizowane są po każdej kolejce rozgrywek ligowych.

Ogloszenie
>

JESIEŃ

1. kolejka 14-15 sierpnia 2010

Janina Libiąż - Naprzód Jędrzejów 1-2
Dalin Myślenice - Unia Tarnów (25 sierpnia, 17:00)
Orlęta Kielce - Garbarnia Kraków 0-3
Orlicz Suchedniów - Poprad Muszyna 0-1
MKS Stąporków - Górnik Wieliczka 1-0
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 2-0
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Juventa Starachowice 3-2
Kmita Zabierzów - Przebój Wolbrom 1-1
Wierna Małogoszcz - Czarni Połaniec 6-0

2. kolejka 18 sierpnia 2010

Poprad Muszyna - Garbarnia Kraków 1-3
Czarni Połaniec - Orlęta Kielce 2-0
Przebój Wolbrom - Wierna Małogoszcz 1-1
Unia Tarnów - Kmita Zabierzów 2-0
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 0-1
Nida Pińczów - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-2
Górnik Wieliczka - Beskid Andrychów 3-2
Naprzód Jędrzejów - MKS Stąporków 2-2
Orlicz Suchedniów - Janina Libiąż 1-3

3. kolejka 21-22 sierpnia 2010

Janina Libiąż - Poprad Muszyna 2-1
Beskid Andrychów - Naprzód Jędrzejów 1-4
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Górnik Wieliczka 1-0
Dalin Myślenice - Nida Pińczów 4-2
Garbarnia Kraków - Czarni Połaniec 4-1
MKS Stąporków - Orlicz Suchedniów 2-4
Kmita Zabierzów - Juventa Starachowice 0-1
Wierna Małogoszcz - Unia Tarnów 3-3
Orlęta Kielce - Przebój Wolbrom 1-1

4. kolejka 28-29 sierpnia 2010

Poprad Muszyna Czarni Połaniec 28 sierpnia, 17:00
Przebój Wolbrom Garbarnia Kraków 28 sierpnia, 17:00
Unia Tarnów Orlęta Kielce 28 sierpnia, 17:00
Górnik Wieliczka Dalin Myślenice 28 sierpnia, 17:00
Juventa Starachowice Wierna Małogoszcz 29 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów Kmita Zabierzów 29 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów Szreniawa Nowy Wiśnicz 29 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów Beskid Andrychów 29 sierpnia, 17:00
Janina Libiąż MKS Stąporków 29 sierpnia, 17:00

5. kolejka 1 września 2010

MKS Stąporków Poprad Muszyna 1 września, 17:00
Beskid Andrychów Janina Libiąż 1 września, 17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz Orlicz Suchedniów 1 września, 17:00
Dalin Myślenice Naprzód Jędrzejów 1 września, 17:00
Kmita Zabierzów Górnik Wieliczka 1 września, 17:00
Wierna Małogoszcz Nida Pińczów 1 września, 17:00
Orlęta Kielce Juventa Starachowice 1 września, 17:00
Garbarnia Kraków Unia Tarnów 1 września, 17:00
Czarni Połaniec Przebój Wolbrom 1 września, 17:00

6. kolejka 4-5 września 2010

Poprad Muszyna Przebój Wolbrom 4 września, 11:00
Górnik Wieliczka Wierna Małogoszcz 4 września, 17:00
Janina Libiąż Szreniawa Nowy Wiśnicz 4 września, 17:00
MKS Stąporków Beskid Andrychów 4 września, 17:00
Juventa Starachowice Garbarnia Kraków 5 września, 17:00
Nida Pińczów Orlęta Kielce 5 września, 17:00
Naprzód Jędrzejów Kmita Zabierzów 5 września, 17:00
Orlicz Suchedniów Dalin Myślenice 5 września, 17:00
Unia Tarnów Czarni Połaniec 8 września, 17:00

7. kolejka 11-12 września 2010

Beskid Andrychów Poprad Muszyna 11 września, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz MKS Stąporków 11 września, 16:00
Dalin Myślenice Janina Libiąż 11 września, 16:00
Garbarnia Kraków Nida Pińczów 11 września, 11:00
Przebój Wolbrom Unia Tarnów 11 września, 16:00
Kmita Zabierzów Orlicz Suchedniów 12 września, 16:00
Wierna Małogoszcz Naprzód Jędrzejów 12 września, 16:00
Orlęta Kielce Górnik Wieliczka 12 września, 16:00
Czarni Połaniec Juventa Starachowice 12 września, 16:00

8. kolejka 18-19 września 2010

Górnik Wieliczka Garbarnia Kraków 18 września, 16:00
Janina Libiąż Kmita Zabierzów 18 września, 16:00
MKS Stąporków Dalin Myślenice 18 września, 16:00
Beskid Andrychów Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 września, 16:00
Poprad Muszyna Unia Tarnów 19 września, 11:00
Juventa Starachowice Przebój Wolbrom 19 września, 16:00
Nida Pińczów Czarni Połaniec 19 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów Orlęta Kielce 19 września, 16:00
Orlicz Suchedniów Wierna Małogoszcz 19 września, 16:00

9. kolejka 25-26 września 2010

Szreniawa Nowy Wiśnicz Poprad Muszyna 25 września, 16:00
Dalin Myślenice Beskid Andrychów 25 września, 16:00
Garbarnia Kraków Naprzód Jędrzejów 25 września, 11:00
Przebój Wolbrom Nida Pińczów 25 września, 16:00
Unia Tarnów Juventa Starachowice 25 września, 16:00
Kmita Zabierzów MKS Stąporków 26 września, 16:00
Wierna Małogoszcz Janina Libiąż 26 września, 16:00
Orlęta Kielce Orlicz Suchedniów 26 września, 16:00
Czarni Połaniec Górnik Wieliczka 26 września, 16:00

10. kolejka 2-3 października 2010

Poprad Muszyna Juventa Starachowice 2 października, 15:00
Górnik Wieliczka Przebój Wolbrom 2 października, 15:00
Janina Libiąż Orlęta Kielce 2 października, 15:00
MKS Stąporków Wierna Małogoszcz 2 października, 15:00
Beskid Andrychów Kmita Zabierzów 2 października, 15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz Dalin Myślenice 2 października, 15:00
Nida Pińczów Unia Tarnów 3 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów Czarni Połaniec 3 października, 15:00
Orlicz Suchedniów Garbarnia Kraków 3 października, 15:00

11. kolejka 9-10 października 2010

Dalin Myślenice Poprad Muszyna 9 października, 15:00
Garbarnia Kraków Janina Libiąż 9 października, 11:00
Przebój Wolbrom Naprzód Jędrzejów 9 października, 15:00
Kmita Zabierzów Szreniawa Nowy Wiśnicz 10 października, 15:00
Wierna Małogoszcz Beskid Andrychów 10 października, 15:00
Orlęta Kielce MKS Stąporków 10 października, 15:00
Czarni Połaniec Orlicz Suchedniów 10 października, 15:00
Unia Tarnów Górnik Wieliczka 10 października, 13:00
Juventa Starachowice Nida Pińczów 10 października, 15:00

12. kolejka 16-17 października 2010

Poprad Muszyna Nida Pińczów 16 października, 15:00
Górnik Wieliczka Juventa Starachowice 16 października, 15:00
Janina Libiąż Czarni Połaniec 16 października, 15:00
MKS Stąporków Garbarnia Kraków 16 października, 15:00
Beskid Andrychów Orlęta Kielce 16 października, 15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz Wierna Małogoszcz 16 października, 15:00
Dalin Myślenice Kmita Zabierzów 16 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów Unia Tarnów 17 października, 15:00
Orlicz Suchedniów Przebój Wolbrom 17 października, 15:00

13. kolejka 23-24 października 2010

Garbarnia Kraków Beskid Andrychów 23 października, 11:00
Przebój Wolbrom Janina Libiąż 23 października, 14:00
Unia Tarnów Orlicz Suchedniów 23 października, 14:00
Kmita Zabierzów Poprad Muszyna 24 października, 14:00
Wierna Małogoszcz Dalin Myślenice 24 października, 14:00
Orlęta Kielce Szreniawa Nowy Wiśnicz 24 października, 14:00
Czarni Połaniec MKS Stąporków 24 października, 14:00
Juventa Starachowice Naprzód Jędrzejów 24 października, 14:00
Nida Pińczów Górnik Wieliczka 24 października, 14:00

14. kolejka 30-31 października 2010

Poprad Muszyna Górnik Wieliczka 30 października, 11:00
Janina Libiąż Unia Tarnów 30 października, 13:00
MKS Stąporków Przebój Wolbrom 30 października, 13:00
Beskid Andrychów Czarni Połaniec 30 października, 13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz Garbarnia Kraków 30 października, 13:00
Dalin Myślenice Orlęta Kielce 30 października, 13:00
Naprzód Jędrzejów Nida Pińczów 31 października, 13:00
Orlicz Suchedniów Juventa Starachowice 31 października, 13:00
Kmita Zabierzów Wierna Małogoszcz 31 października, 13:00

15. kolejka 6-7 listopada 2010

Garbarnia Kraków Dalin Myślenice 6 listopada, 11:00
Przebój Wolbrom Beskid Andrychów 6 listopada, 13:00
Unia Tarnów MKS Stąporków 6 listopada, 13:00
Górnik Wieliczka Naprzód Jędrzejów 6 listopada, 13:00
Wierna Małogoszcz Poprad Muszyna 7 listopada, 13:00
Orlęta Kielce Kmita Zabierzów 7 listopada, 13:00
Czarni Połaniec Szreniawa Nowy Wiśnicz 7 listopada, 13:00
Juventa Starachowice Janina Libiąż 7 listopada, 13:00
Nida Pińczów Orlicz Suchedniów 7 listopada, 13:00

16. kolejka 11 listopada 2010

Poprad Muszyna Naprzód Jędrzejów 11 listopada, 11:00
Orlicz Suchedniów Górnik Wieliczka 11 listopada, 12:00
Janina Libiąż Nida Pińczów 11 listopada, 12:00
MKS Stąporków Juventa Starachowice 11 listopada, 12:00
Beskid Andrychów Unia Tarnów 11 listopada, 12:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz Przebój Wolbrom 11 listopada, 12:00
Dalin Myślenice Czarni Połaniec 11 listopada, 12:00
Kmita Zabierzów Garbarnia Kraków 11 listopada, 12:00
Wierna Małogoszcz Orlęta Kielce 11 listopada, 12:00

17. kolejka 14 listopada 2010

Orlęta Kielce Poprad Muszyna 14 listopada, 12:00
Garbarnia Kraków Wierna Małogoszcz 14 listopada, 12:00
Czarni Połaniec Kmita Zabierzów 14 listopada, 12:00
Przebój Wolbrom Dalin Myślenice 14 listopada, 12:00
Unia Tarnów Szreniawa Nowy Wiśnicz 14 listopada, 12:00
Juventa Starachowice Beskid Andrychów 14 listopada, 12:00
Nida Pińczów MKS Stąporków 14 listopada, 12:00
Górnik Wieliczka Janina Libiąż 14 listopada, 12:00
Naprzód Jędrzejów Orlicz Suchedniów 14 listopada, 12:00


AKTUALNA TABELA ROZGRYWEK
(kolejne liczby oznaczają: liczbę rozegranych meczów, zdobyte punkty oraz stosunek zdobytych - straconych bramek)

1. Garbarnia Kraków 3 9 10-2
2. Szreniawa Nowy Wiśnicz 3 9 6-3
3. Naprzód Jędrzejów 3 7 8-4
4. Dalin Myślenice 2 6 5-2
5. Janina Libiąż 3 6 6-4
6. Wierna Małogoszcz 3 5 10-4
7. Unia Tarnów 2 4 5-3
8. MKS Stąporków 3 4 5-6
9. Przebój Wolbrom 3 3 3-3
10. Orlicz Suchedniów 3 3 5-6
11. Juventa Starachowice 3 3 3-4
12. Górnik Wieliczka 3 3 3-4
13. Beskid Andrychów 3 3 5-7
14. Poprad Muszyna 3 3 3-5
15. Czarni Połaniec 3 3 3-10
16. Kmita Zabierzów 3 1 1-4
17. Orlęta Kielce 3 1 1-6
18. Nida Pińczów 3 0 3-8
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 



© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947