To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podróże pełne przygód w SP nr 2    -   16/3/2010
Konkurs literacki
19 marca odbędzie się IX Międzyszkolny Konkurs Literacki dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Jego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie. Tematyka tegorocznej edycji konkursu osnuta jest wokół powieści podróżniczo-przygodowych dla dzieci i młodzieży, a streszcza się ona w haśle „Podróże pełne przygód”. Honorowy patronat nad konkursem objęły Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie oraz Towarzystwo Literackie im. A. Mickiewicza Oddział w Tarnowie.

Ogloszenie

Swój udział w konkursie zgłosiło kilkanaście szkół z Tarnowa, a także – w tym roku po raz pierwszy – spoza naszego miasta. Rywalizacja konkursowa ma charakter drużynowy – każdą szkołę mogą reprezentować maksymalnie dwie trzyosobowe drużyny. Konkurs składa się z dwóch etapów: pisemnego testu, którego wynik decyduje o zakwalifikowaniu się do drugiego etapu, oraz otwartej rywalizacji drużynowej. Laureaci konkursu, a także uczniowie, którzy zakwalifikują się do drugiego etapu, otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Warto zaznaczyć, że konkurs mocno wpisał się już w tradycję imprez o charakterze edukacyjnym, jakie organizowane są w naszym mieście i cieszy się dobrą opinią uczniów oraz nauczycieli tarnowskich szkół podstawowych.

Konkurs rozpocznie się 19 marca br. o godz. 9.00 (test pisemny). Początek drugiego etapu – ok. godz. 11.00. Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie, ul. Szewska 7.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, April 2, 2023 00:04:01
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html