Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   III Forum Inwestycyjne będzie organizowane w Tarnowie    -   17/3/2010
Tarnów gospodarzem Forum
W wyniku wielomiesięcznych starań i zabiegów, Prezydent Ryszard Ścigała podpisał umowę z Przewodniczącym Rady Programowej Forum Ekonomicznego w Krynicy - Zygmuntem Berdychowskim, w sprawie III Forum Inwestycyjnego. Ustalono, że Tarnów po raz trzeci będzie gospodarzem i współorganizatorem Forum Inwestycyjnego, które z roku na rok stanowi coraz bardziej znaczącą i docenianą część składową Forum Ekonomicznego w Krynicy – czytamy w komunikacie magistratu.

Ogloszenie

W tym roku Forum Inwestycyjne w Tarnowie będzie miało miejsce w I połowie września i weźmie w nim udział znacznie więcej uczestników niż w latach ubiegłych – ponad dwustu zewnętrznych gości (sektor energetyczny, paliwowy, bankowy, ubezpieczeniowy, wielka synteza chemiczna, firmy doradcze i konsultingowe, Giełda Papierów Wartościowych przedstawiciele zagranicznej dyplomacji).
Głównym tematem tegorocznego Forum będzie rok wielkich prywatyzacji – nie tylko w Polsce, ale również na Ukrainie i Białorusi.

Forum Inwestycyjne, jest znakomitą okazją do promocji miasta na arenie międzynarodowej, pokazania jego potencjału i możliwości. Dzięki rozmowom biznesowym a nawet negocjacjom, przygotowywane są nowe inwestycje (np. PCC Intermodal), jest zatem szansa na kolejne miejsca pracy.

Na zdjęciu: ubiegłoroczne Forum Inwestycyjne. Foto: G. Golec
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947