To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   15-latkowie włamali się do Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze    -   17/3/2010
Uczniowie - złodziejami
Weszli do pomieszczenia gospodarczego Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze, otwierając drzwi przy pomocy dopasowanego klucza. Zabrali 2 kartony soku owocowego i opakowanie worków na śmieci, o wartości 10 złotych. O włamaniu Policję poinformowała dyrekcja szkoły. Szybko okazało się, że stoi za nim 15 letni uczeń szkoły i jego dwaj koledzy ze szkoły, równolatkowie.

Ogloszenie
>

Cała trójka została zatrzymana przez policjantów z komisariatu Tarnów Zachód. Podczas wykonywania czynności z 15-latkiem ujawniono przy nim dorobione klucze oraz komputerową pamięć przenośną tzw. pen drive, który 15 latek zdążył ukraść tego samego dnia koledze z klasy.
Okazało się także, że w listopadzie zeszłego roku chłopak ukradł w Zgłobicach, zaparkowany pod jednym ze sklepów rower. Odciął nożycami zabezpieczony na stojaku jednoślad, gdy jego właścicielka robiła zakupy. Po kradzieży rozkręcił go na części, pozostawiając sobie ramę. Koła sprzedał za 15 złotych koledze. Do kradzieży nakłaniał go ten sam kolega, z którym włamał się pomieszczenia gospodarczego w szkole. Policjanci odzyskali skradziony rower.
Ustalili oni także, że chłopak uszkodził samochód należący do swojego nauczyciela. W połowie lutego, widząc samochód pedagoga na przysklepowym parkingu w Zgłobicach, przerysował lakier wzdłuż boku pojazdu, powodując starty w wysokości 1000 złotych.
Policjanci udowodnili mu także paserstwo - przechowywał wart 1100 złotych telefon komórkowy, skradziony przez jednego z zatrzymanych 15-latków, uczniowi szkoły w Zbylitowskiej Górze. Telefon także został odzyskany przez policję.

15-latek przyznał się do wszystkich tych czynów, podobnie jak kolega, który włamał się z nim do pomieszczenia gospodarczego, ukradł telefon komórkowy i nakłaniał do kradzieży roweru.
Z uwagi na młody wiek chłopców o ich losie zadecyduje teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 20:09:33
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html