To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Cztery szkoły z "Radosnej Szkoły"    -   18/3/2010
Wieści z Borzęcina
Ponad 16 mln zł dostała Małopolska na realizację programu „Radosna szkoła”. W ramach programu szkoły podstawowe mogą otrzymać dofinansowanie do budowy placów zabaw oraz do zakupu pomocy dydaktycznych (np. gier, torów przeszkód, klocków) do kącików zabaw w budynkach. Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji programu na rok 2010 złożyło 913 szkół. Po pierwszej ocenie wniosków szkoły miały 14 dni na przysłanie odwołań od przyznanej punktacji. Odwołań takich wpłynęło 6, pozytywnie rozpatrzono jedno. Do dofinansowania zakwalifikowano 772 małopolskie szkoły, w tym cztery szkoły z gminy Borzęcin. Wsparcie finansowe na zakup pomocy dydaktycznych do szkolnych kącików zabaw otrzymają: Zespół Szkół w Borzęcinie w wysokości 12 tysięcy złotych oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dolnym, Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach i Zespół Szkół w Przyborowie po 6 tysięcy złotych każda – informuje „Kurier Borzęcki”.

Ogloszenie
>

-Miejsca zabaw tworzone w ramach programu mają rozwijać umiejętności motoryczne, orientację przestrzenną, koncentrację i koordynację wzroku i słuchu. Przygotowują także dzieci do prawidłowego organizowania i spędzania czasu wolnego oraz działania w grupie rówieśników - tłumaczy z-ca wójta gminy Borzęcin, Tadeusz Żurek.
Rządowy program "Radosna Szkoła " realizowany jest w latach 2009 - 2014 i ma na celu w głównej mierze zapewnić uczniom w szkołach aktywność ruchową. O wsparcie finansowe na zakup pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw wewnątrz szkoły (np. świetlic) oraz na wyposażenie uczniowskiego placu zabaw starać się mogą wyłącznie szkoły podstawowe i ogólnokształcące szkoły muzyczne I stopnia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:43:58
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html