To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Duże pieniądze na place zabaw i zakup pomocy dydaktycznych    -   19/3/2010
Wiadomości z tarnowskiego magistratu
W ramach programu „Radosna szkoła” tarnowskie szkoły podstawowe otrzymają dofinansowanie do budowy placów zabaw oraz do zakupu pomocy dydaktycznych (np. gier, torów przeszkód, klocków) do kącików zabaw w budynkach na kwotę blisko 440.000 zł. W ramach otrzymanych dzięki staraniom tarnowskiego magistratu środkom finansowym zostaną wykonane szkolne place zabaw przy czterech szkołach podstawowych: nr 1, 5, 11 oraz nr 19 w Tarnowie. Pomoce dydaktyczne zostaną zakupione do dwunastu tarnowskich jednostek organizacyjnych: szkole podstawowej nr 1, 3, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 18, 19, Zespole Szkół Muzycznych oraz SOSW w Tarnowie – informuje rzecznik prasowy UMT.

Ogloszenie

Rządowy program „Radosna szkoła” realizowany jest w latach 2009-2014. Celem programu jest zapewnienie najmłodszym uczniom warunków do aktywności ruchowej w szkołach. Koszt całego programu to prawie 2,5 mld. zł, z czego ponad 1,2 mld. zł pochodzić będzie z budżetu państwa, a ponad 1,1 mld. zł z budżetu gmin. W ramach programu o wsparcie finansowe na zakup pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw wewnątrz szkoły (np. do świetlic) oraz na wyposażenie uczniowskiego placu zabaw mogą starać się szkoły podstawowe oraz ogólnokształcące szkoły muzyczne I stopnia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:53:04
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html