To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów na największych targach turystycznych na świecie    -   19/3/2010
TCI w Berlinie
Tarnowskie Centrum Informacji po raz kolejny promowało Tarnów i region tarnowski na największych targach turystycznych na świecie - ITB w Berlinie. Organizatorzy szacują iż, targi corocznie odwiedza ok. 150 tysięcy osób, a swoją ofertę prezentuje ponad 10 tys. wystawców z ponad 180 państw całego świata.

Ogloszenie

Podobnie, jak w latach ubiegłych tak i tym razem Tarnów promował się obok Krakowa i Zakopanego na wspólnym stoisku Małopolski w ramach Polskiego Stoiska Narodowego organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Największą popularnością stoiska małopolskiego cieszyły się korale, "ciepło z Tarnowa" oraz konkursy, w tym konkurs wiedzy o Tarnowie i regionie, w którym do wygrania był weekend w Tarnowie. Szczęście uśmiechnęło się do obywatela Niemiec, mieszkańca miejscowości Panketal w Brandenburgii. Najwięcej pytań dotyczyło wielokulturowości Tarnowa i bazy noclegowej.
Tegoroczna promocja Tarnowa w Berlinie była w większości opłacona ze środków zewnętrznych. Dzięki sfinansowaniu w 100% powierzchni wystawienniczej przez POT i zapewnieniu przez Małopolską Organizację Turystyczną i Województwo Małopolskie bezpłatnego dojazdu, miasto zaoszczędziło kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Warto nadmienić, iż w 2010 roku Tarnów promuje się na 13 imprezach targowych w kraju i za granicą. Promocja na tak dużą skalę możliwa jest dzięki ścisłej współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tarnowie, miastem Kraków, MOT, Województwem Małopolskim i POT. Targi krajowe dofinansowane są ze środków Województwa Małopolskiego, a zagraniczne z POT. Foto: Kinga Kocoł
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(19-03-2010) Dżet :
Zgłaszam się do promowania Tarnowa w Pekinie jeżeli mi miasto zapłaci. A na poważnie. Załóżmy że przyjeżdża do Tarnowa niemiecki turysta. Nie znajdzie informatorów w swoim jezyku nigdzie tj na stacjach benzynowych, hotelach a nawet w tarnowskich księgarniach. Ja nie znalazłem nawet w języku polskim. Była za to encyklopedia za 100 zł tylko w j. polskim. Być może informatory są w TCI, ale jak tam dotrzeć, zwłaszcza jak się jest turystą zmotoryzowanym?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-03-2010) do dzet :
to sprawdz tarnowskie hotele, stacje w okkolicy, muzea... znajdziesz tam materialy i i w pociagu ulotki po angielsku... poza tym turysta z zachodu ZAWSZE kieruje się do informacji turystycznej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-03-2010) Dżet :
Sprawdzałem. Widocznie obrałem złą trasę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl