To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Konarskiego, Gumniska zamknięte    -   19/3/2010
Uwaga utrudnienia
Jak informuje grupa Tarnów Spółki STRABAG, w związku z kontynuacją zadania „Budowa połączenia autostrady A-4 z drogą wojewódzką nr 977 w Tarnowie” od dnia 25 marca 2010 r. nastąpią duże utrudnienia w przejeździe ulicami Konarskiego, Gumniską i Dąbrowskiego. Planowane jest zamknięcie ulicy Konarskiego od ulicy Sądowej, ulicy Gumniskiej do ulicy Mostowej i ulicy Dąbrowskiego od ulicy Urwanej spowodowane zaawansowaniem robót związanych z modernizacją skrzyżowań tych ulic.

Ogloszenie

Objazd zamkniętego odcinka kierowany będzie ulicami: Mostową, Nadbrzeżną Górną, Dąbrowskiego i drogą technologiczną tymczasowo utwardzoną i przystosowaną do przejazdu z jej włączeniem do ulicy Konarskiego w rejonie ulicy Sądowej. Od ulicy Konarskiego w kierunku ulicy Gumniskiej ruch odbywał się będzie tą samą trasą. W związku z zamknięciem ulicy Dąbrowskiego na odcinku od ulicy Urwanej do planowanej drogi technologicznej nastąpią również utrudnienia w przejeździe od i do centrum miasta z kierunku ulicy Tuchowskiej, węzła „Tuchowska” drogi krajowej nr 4 i drogi wojewódzkiej nr 977, gdyż można będzie przejechać tylko przez ulicę Tuchowską z włączeniem do Konarskiego i Narutowicza.
Zakończenie robót planowane jest na wrzesień 2010r.
Obecnie prowadzone są tam roboty związane z poprawą odwodnienia drogi i występują utrudnienia w przejeździ ale ruch jest utrzymany, przy czym okresowo mogą nastąpić jego zamknięcia. ”Przepraszamy za utrudnienia w ruchu na przebudowywanych odcinkach ulic, ale są to koszty niezbędne dla usprawnienia ruchu w przyszłości” - pisze tarnowski magistrat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:03:26
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html