Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Konarskiego, Gumniska zamknięte    -   19/3/2010
Uwaga utrudnienia
Jak informuje grupa Tarnów Spółki STRABAG, w związku z kontynuacją zadania „Budowa połączenia autostrady A-4 z drogą wojewódzką nr 977 w Tarnowie” od dnia 25 marca 2010 r. nastąpią duże utrudnienia w przejeździe ulicami Konarskiego, Gumniską i Dąbrowskiego. Planowane jest zamknięcie ulicy Konarskiego od ulicy Sądowej, ulicy Gumniskiej do ulicy Mostowej i ulicy Dąbrowskiego od ulicy Urwanej spowodowane zaawansowaniem robót związanych z modernizacją skrzyżowań tych ulic.

Ogloszenie
>

Objazd zamkniętego odcinka kierowany będzie ulicami: Mostową, Nadbrzeżną Górną, Dąbrowskiego i drogą technologiczną tymczasowo utwardzoną i przystosowaną do przejazdu z jej włączeniem do ulicy Konarskiego w rejonie ulicy Sądowej. Od ulicy Konarskiego w kierunku ulicy Gumniskiej ruch odbywał się będzie tą samą trasą. W związku z zamknięciem ulicy Dąbrowskiego na odcinku od ulicy Urwanej do planowanej drogi technologicznej nastąpią również utrudnienia w przejeździe od i do centrum miasta z kierunku ulicy Tuchowskiej, węzła „Tuchowska” drogi krajowej nr 4 i drogi wojewódzkiej nr 977, gdyż można będzie przejechać tylko przez ulicę Tuchowską z włączeniem do Konarskiego i Narutowicza.
Zakończenie robót planowane jest na wrzesień 2010r.
Obecnie prowadzone są tam roboty związane z poprawą odwodnienia drogi i występują utrudnienia w przejeździ ale ruch jest utrzymany, przy czym okresowo mogą nastąpić jego zamknięcia. ”Przepraszamy za utrudnienia w ruchu na przebudowywanych odcinkach ulic, ale są to koszty niezbędne dla usprawnienia ruchu w przyszłości” - pisze tarnowski magistrat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(20-03-2010) Pit :
Oczywiście jak zwykle przepraszają, śmiechu warte, gdy słyszę o usprawnieniu ruchu, powoli Tarnów robi się wielkim parkingiem zwłaszcza popołudniu, jakby nie można nyło podzielić robót na etapy, ponoć jesteśmy w Europie a tu kabaret, pogratulować władzom

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-03-2010) aaa :
A może by tak jakiś szkic tu zamieścić co będzie zamknięte i jak po nowemu trzeba będzie jeździć !!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-03-2010) kitka :
jasne , najlepiej niech nic nie robią .... jak sie wszystko rozwali bedziemy jeździć po ubitej ziemi i będzie fajniej ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-03-2010) andre czeszcz :
Kitka ty tak samo uwazasz jak ja wiesz poeiem wiecej to sa debile i stawiaja nas przed fakteem dokonanym

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-03-2010) ewa :
kitko wybory , wybory, wybory , to po to się tak żwawo zabierają żeby można było czyms się wykazać. Za chwilę zamkną Mickiewicza , za chwilę Szkotnik to co wtedy napiszesz ze lepiej niech sie rozwali?, można ale nie wszystko na raz, ale tak jak pisałem do wyborów trzeba z czymś iść!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl