Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Daj bliskim swoje ciepło – zamień kartkę na gorący posiłek    -   22/3/2010
Magistracka, świąteczna akcja charytatywna
Po raz kolejny, Urząd Miasta Tarnowa, przystępuje do akcji „Daj bliskim swoje ciepło – zamień kartkę na gorący posiłek”. Zamiast, z okazji Świąt, (Boże Narodzenie i Wielkanoc) wysyłać tradycyjne, papierowe kartki okolicznościowe, magistrat proponuje te, elektroniczne. Jak czytamy w nadesłanym komunikacie, Uzyskane w ten sposób spore oszczędności mają zostać przeznaczamy na cele charytatywne. Tym razem pomoc otrzymają dzieci.

Ogloszenie

Do wszystkich Wydziałów Urzędu Miasta Tarnowa, miejskich instytucji, spółek oraz szkół, jak również do wszystkich pozostałych Urzędów, tarnowskich firm i przedsiębiorstw, szef tarnowskiego samorządu, zaapelował o włączenie się do akcji i zadziałanie w podobny sposób. O wsparcie proszono również tarnowskie media.
„Do dyspozycji będziecie mieli Państwo kartki elektroniczne przygotowane przez Wydział Marki Miasta. Nie ma również przeszkód, abyście stworzyli własny wzorzec i umieścili na nim swoje logo. Ważne natomiast, ażeby wszystkie kartki zawierały hasło: „Daj bliskim swoje ciepło”- czytamy w piśmie Prezydenta Ryszarda Ścigały.
Pierwsze, pozytywne rezultaty akcji już są. Poszczególne instytucje włączają się w zaproponowane przez Prezydenta, charytatywne działania – czytamy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947