Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Daj bliskim swoje ciepło – zamień kartkę na gorący posiłek    -   22/3/2010
Magistracka, świąteczna akcja charytatywna
Po raz kolejny, Urząd Miasta Tarnowa, przystępuje do akcji „Daj bliskim swoje ciepło – zamień kartkę na gorący posiłek”. Zamiast, z okazji Świąt, (Boże Narodzenie i Wielkanoc) wysyłać tradycyjne, papierowe kartki okolicznościowe, magistrat proponuje te, elektroniczne. Jak czytamy w nadesłanym komunikacie, Uzyskane w ten sposób spore oszczędności mają zostać przeznaczamy na cele charytatywne. Tym razem pomoc otrzymają dzieci.

Ogloszenie
>

Do wszystkich Wydziałów Urzędu Miasta Tarnowa, miejskich instytucji, spółek oraz szkół, jak również do wszystkich pozostałych Urzędów, tarnowskich firm i przedsiębiorstw, szef tarnowskiego samorządu, zaapelował o włączenie się do akcji i zadziałanie w podobny sposób. O wsparcie proszono również tarnowskie media.
„Do dyspozycji będziecie mieli Państwo kartki elektroniczne przygotowane przez Wydział Marki Miasta. Nie ma również przeszkód, abyście stworzyli własny wzorzec i umieścili na nim swoje logo. Ważne natomiast, ażeby wszystkie kartki zawierały hasło: „Daj bliskim swoje ciepło”- czytamy w piśmie Prezydenta Ryszarda Ścigały.
Pierwsze, pozytywne rezultaty akcji już są. Poszczególne instytucje włączają się w zaproponowane przez Prezydenta, charytatywne działania – czytamy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl