Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Propozycje weekendowe   -   23/7/2004
Koncert hip-hopowy w Amfiteatrze, koncert klasyczny na instrumenty dęte w Kąśnej, festyn w Borzęcinie i kolejna faza eliminacji Wyborów Miss Lata w Dębnie a także kolejny spacer historyczno-edukacyjny po Tarnowie - oto wybrane propozycje miłego spędzenia czasu wolnego w trakcie nadchodzącego weekendu. Nie zabraknie też emocji sportowych - w Klikowej odbędą się zawody konne a w Mościcach kolejny mecz ekstraligi żużlowej (Unia-Apator).

Ogloszenie

23 lipca

Już dzisiaj o godz. 20 w Amfiteatrze Letnim rozpocznie się kolejny, darmowy, wakacyjny koncert z cyklu "Koncerty w AmfiQ". Na czwarte spotkanie Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników modnego ostatnio hip hopu. Będzie to występ tarnowskiego DJ-a Cela, który po raz pierwszy zaprezentuje na scenie amfiteatru muzykę ze swoich czarnych płyt.

Cela słuchaliśmy już wielokrotnie w tarnowskim klubie "Starówka" (dawny WOK), jako eksperyment muzyczny podczas legendarnej imprezy "Restauracja Sialalalala" oraz na największą skalę, podczas ostatnich Dni Tarnowa, gdzie prezentował swoją muzykę w ramach projektu "Kult Hip Hopu", towarzysząc takim wykonawcom jak: EF 16, Z.P.T.U czy "Grammatik".
DJ Cel będzie prezentował jak zwykle muzykę z wielkim smakiem, pragnąc zareklamować to, czego mistrzem jest choćby w klubie "Starówka". Do godz. 22 będzie można zabawić się, potańczyć, posłuchać ulubionych wykonawców - starych i nowych płyt.
Dzisiejsza impreza nosi tytuł "DJ's Friday Party".

24 lipca

Kolejny, bardzo ciekawy koncert czeka melomanów w sobotę 24 lipca o godz. 18.00 na ganku Dworku I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Tym razem wystąpi kwintet dęty Cracow Brass Quintet, który zaprezentuje utwory od baroku do współczesności w wersjach na instrumentarium dęte.
Organizator koncertu - Centrum Paderewskiego zapewnia chętnym przejazd do Kąśnej spod Teatru Solskiego (godz. 17.00, rezerwacje pod tel. 621 09 21).

Poza Tarnów, do Dębna, będą musieli się udać również ci, którzy chcieliby wziąć udział w kolejnych eliminacjach wyborów MISS LATA Tarnowa i okolic . W tamtejszej dyskotece-klubie PLANETA X odbędzie się kolejny wieczór eliminacji tych wyborów. Cykl zaplanowany na wszystkie wakacyjne soboty ma na celu wyłonienie najpiękniejszych dziewcząt regionu. Wszystkie one wchodzą do dyskoteki gratis ! Uczestnicy imprezy biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym 11-dniowej dwuosobowej wycieczki do Hiszpanii. Każdy sobotni wieczór w Dębnie ma bardzo atrakcyjny program. W czasie imprezy występują najlepsi dj`e, specjalni goście z pierwszych stron gazet i programów TV. W trakcie każdej z imprez typowane będą kolejne kandydatki do tytułu Miss Lata. Na stronach naszego portalu, co tydzień brać można udział w specjalnym konkursie, w której Panowie wygrać mogą bezpłatne wejściówki na kolejne, sobotnie imprezy w Dębnie. W tym tygodniu otrzymują je Paweł Szewc i Marek Zalewski.

Na sobotę i niedzielę w Stadzie Ogierów w Klikowej zaplanowano zawody konne o Puchar Posła K.Janika . W sobotę zawody rozpoczynają się o godz. 9.00 a ostatni konkurs zaplanowano na 16.00, a w niedzielę - pierwszy konkurs o 9.00 a opstatni o 15.30. Wstęp : dorośli - 5 zł, dzieci i młodzież - 3 zł.

25 lipca

Kolejny spacer - spotkanie z historią Tarnowa zaplanowano w niedzielę o godz. 16:00 w Informacji Turystycznej, Rynek 7, sala nr 22 II piętro.
Tym razem - porowadzeni przez prelegenta : dr. A. Krupińskiego - odbędziemy sentymentalną podróż w czasy największej świetności miasta oraz poznamy twórców jego wielkości.

O godz. 17.00 na stadionie w Mościcach rozpocznie się pierwszy mecz rundy play-off rozgrywek ekstraligi żużlowej. Liderujące w tabeli "jaskółki" podejmować będą czwarty zespół po rundzie zasadniczej - Apatora. Dodatkowym podtekstem zawodów będzie zapewne spotkanie - w parkingu i na torze - dwóch skonfliktowanych Tomaszów: Golloba i Bajerskiego. Wstęp na stadion: trybuny - 40 zł, bilet normalny- 20- zł, ulgowy - 15 zł, dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.
W związku z meczem żużlowym ZKM w Tarnowie organizuje dodatkowe kursy komunikacji zbiorowej.
Dodatkowe kursy będą wykonane na liniach "0a" i "9".
Na linii „0a” dodatkowe kursy wykonane będą z przystanku Al. Jana Pawła II – pętla trasą linii „0a” do Moscic o godz. 15.40, 15.50, 16.05, 16.15 i 16.25. Na linii „9” dodatkowe kursy wykonane będą z przystanku nr 1 Lwowska - Rzędzin do Mościc trasą linii „9”. Odjazdy z przystanku Lwowska - Rzędzin o godz. 15.45, 15.55, 16.05, 16.15, 16.25.
Autobusy wykonujące w/w kursy mają mieć oznakowanie typowe jak dla obsługi linii „0a” lub „9” oraz dodatkową tablicę (z przodu pojazdu) z oznakowaniem „Kurs dodatkowy ŻUŻEL”.
Autobusy będą też oczekiwać do zakończenia meczu na placu w Mościcach. Dodatkowe kursy na linii „9” wykonane będą po zakończeniu meczu z przystanku autobusowego przy ul. Czerwonych Klonów obok parku. Odjazdy autobusów spod stadionu będą się odbywać sukcesywnie po napełnieniu pojazdów. Wszystkie kursy na linii „9” będą wykonane trasą linii „9” do przystanku końcowego Nowy Szpital na Rzędzinie.
Kursy na linii „0a” z Mościc wykonane będą trasą linii „0a” do Al. Jana Pawła II. Odjazdy z peronu linii „0a” na placu manewrowym będą odbywać się po napełnieniu pojazdów.
Przy dowozie jak i przy odwozie obowiązują wszystkie przystanki na trasie przejazdu.

Niedzielny festyn rodzinny zaplanowano w Borzęcinie-Borku. Już od 14.00 o Puchar Wójta Gminy rywalizować będą tam drużyny piłkarskie. Atrakcyjnie zapowiadają się konkurs w przeciąganiu ciężarowego samochodu oraz Mistrzostwa Gminy Borzęcin w... dojeniu sztucznej krowy. W programie imprezy znajdują się ponadto pokazy walk rycerskich. Późnym wieczorem rozpoczną się długo w Borzęcinie oczekiwane Wybory Miss (główna nagroda - telewizor ufundowany przez Lafarge), potem rozpocznie się całonocna plenerowa dyskoteka.
Na uczestników festynu czekają konkursy dla dzieci i dorosłych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(23-07-2004) zebra :
ja wybieram zawody konne w Klikowej ... ponoc ma wyladowac ufo tam :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-07-2004) Robert :
Żałosne jest lato na Rynku. Poza ogródkami piwnymi nic się tu w tym roku nie dzieje. No ale cóż, pobalowaliśmy na początku czerwca na Dni Tarnowa i forsa się rozeszła. A w tamtym roku co weekend coś sobie gralo pod Ratuszem , poza tym były też festyny dla dzieci co piątek -sobotę. A teraz ... wielka kicha. Kolejny dowod na to,ze formuła tegorocznych Dni Tarnowa komletnie się nie sprawdziła, a konsekwencje odczuwać bedziemy jeszcze długi czas. Co to za promocja, jeśli w ślad za nią idzie gorsze ?. Na Rynku - strategicznym promocyjnie miejscu w Tarnowie - jest w te wakacje gorzej niż rok temu . I dzieje sie to w czasie wakacji - w pełni sezonu turystycznego. Żólta kartka dla Wydziału Kultury UMT!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-07-2004) koń :
hahahha puchar żula janika hahahah ...koń by się uśmiał....hahahahahahahahahah

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-07-2004) manndzie :
jest 21 :45 i ja slysze jakies petardy co to bylo ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-07-2004) do mandzie :
to osama i al-qaida ...:D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-07-2004) MM -, 47 :
W ubiegłym roku w Limanowej na rynku całe popołudnie muzyką i śpiewem nie byle jakim umilały turystom i miejscowym amatorskie zespoły i to z jak najlepszym skutkiem. Władze miasta postawiły tylko odpowiednie podwyższenie i doprowadziły zasilanie elektryczne potrzebne do wzmacniaczy zespołów muzycznych. Przez dwie soboty z rzędu z wielkim aplauzem spotykały się zespoły młodzieżowe w ty jeden zapamiętałem: "Orły" z Bochni z fantastyczną wokalistką. Lepszą niż Anna M. Jopek, Kayah, E. Bartosiewicz itd. W Tarnowie Dyrektor Wydz, Kultury umie ty;lo wydawać pieniądze, zamiast ruszyć d.... lub konceptem, ale to się udziela od prezydenta mającego tożsame apanaże z p/ Kaczyńskim Prezydebtem Warszawy, a robiącym dużo mniej niż wójt Borzęcina Dolnego. Ot i cały zapyziały Tarnów. galicyjski zaścianek, a społeczeństwo łaknie imprez. Można tylko trzeba pomyśleć i trochę się ruszyć zza biurek. Ruszta się tarnowskie urzędniki, bo zardzewiejeta, co przy opuchlinie jako patologii urzędniczej może mieć tragiczne skutki. Pozdrawiam i zapraszam urzędników do działania.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-07-2004) future :
można się złościć na urzędników, ale języka lekko powściągać. Nie zawsze ten, kto dużo krzyczy, atakując propozycje podając - umiałby je sam zrealizować. A może szanowni zawiadowcy od kultury, łącznie z prezydencką Radą Kultury ogłoszą konkurs na wakacyjne spędzanie dnia wolnego?! i MM-47 wykaże się pomysłowością.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947