To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zgłoś zaśmiecone tereny miejskie    -   24/3/2010
Wiosenne porządki
W związku z nadejściem wiosny i zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi, służby miejskie przystąpiły do gruntownego porządkowania terenów zieleni, ulic i placów – czytamy w otrzymanym z tarnowskiego magistratu komunikacie. Usuwane są pozostałości piasku, grabione trawniki i zieleńce, likwidowane są występujące gdzieniegdzie „dzikie wysypiska śmieci”. Podobnie jak w latach ubiegłych, telefonicznie pod nr 14 68 82 878 lub drogą elektroniczną na adres czystemiasto@umt.tarnow.pl, mieszkańcy mogą zgłaszać zauważone, wymagające jeszcze uporządkowania i zaśmiecone tereny miejskie.

Ogloszenie
>

”W trosce o estetykę naszego miasta zwracamy się jednocześnie do mieszkańców i właścicieli prywatnych terenów z apelem o przyłączenie się do wiosennego porządkowania miasta i uprzątnięcie swoich posesji. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wspólnym staraniom, wiosenne spacery po Tarnowie nie będą zakłócone widokiem psich odchodów na trawnikach czy też śmieci wysypujących się z zarośli” - czytamy w komunikacie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 22:31:50
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html