To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Piknik Rodzinny na Tarnovii   -   23/7/2004
Bardzo atrakcyjnie zapowiada się niedziela 8 sierpnia na obiektach MKS Tarnovia. Tego dnia przewidziano na stadionie przy ul. Bandrowskiego wielki Piknik Rodzinny z Tarnovią. Organizatorzy - władze klubu, obchodzącego w tym roku 95-lecie istnienia, zapraszają na wszystkie swoje obiekty całe rodziny, zapewniając bardzo atrakcyjny program. Każdy uczestnik pikniku, który weźmie udział w jednym z konkursów, gier i zabaw zaplanowanych 8 VIII na Tarnovii otrzyma upominek !

Ogloszenie

Już przed południem rozpoczną się na stadionie rozgrywki piłkarskie, w których udział wezmą reprezentacje największych tarnowskich zakładów. Popołudniu przewidziano m.in. pokazy kulturystyczne w wykonaniu medalistów Mistrzostw Polski, zawody w wyciskaniu sztangi, sztafetę VIP-ów i spotkanie z Barbarą Prymakowską, która odpowie m.in. na pytanie "Jak i dlaczego biegać ?". Będą też występy grup tanecznych ze Studia Tańca HONORATA, pokazy wschodnich sztuk walki, spotkanie z mistrzem świata we wspinaczce sportowej Tomaszem Oleksym a także pokazy motolotni.
Piknikowi zaplanowanemu na wszystkich obiektach klubu (turnieje tenisa ziemnego, tenisa stołowego, siatkówki etc.) towarzyszyć będą liczne konkursy, przewidziano też prezentacje firm - sponsorów Pikniku, m.in. prezentacje firm motoryzacyjnych. Nie zabraknie oczywiście punktów gastronomicznych, dmuchanych pałaców i zjeżdżalni dla dzieci. Celem Pikniku jest - w możliwie atrakcyjnej formie, w trakcie typowo rozrywkowego programu - pokazanie nieco zapomnianego już a wciąż istniejącego potencjału jednego z najstarszych klubów sportowych w kraju, jakim jest MKS TARNOVIA.
Przyłączamy się do tego zaproszenia, deklarując - już niebawem - więcej szczegółów dotyczących tego ciekawego, rekreacyjnego przedsięwzięcia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:58:44
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html