To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mickiewicza zostanie zamknięta    -   26/3/2010
Ważny komunikat magistratu
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, że na przełomie kwietnia i maja br. planowane jest rozpoczęcie robót związanych z budową przejścia podziemnego i wymagających zamknięcia przejazdu ulicą Mickiewicza. Na czas tych robót zamknięta dla ruchu będzie ulica Mickiewicza na odcinku od ul. Nowej do ul. Brodzińskiego. Bez możliwości przejazdu pozostanie także ulica Goldhammera a jej odcinki bezpośrednio przylegające do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza zostaną wyłączone z ruchu.

Ogloszenie
>

Objazd od strony zachodniej w kierunku Al. Matki Bożej Fatimskiej poprowadzony będzie ulicami; Brodzińskiego, Sitki i Al. Matki Bożej Fatimskiej.
Objazd od strony wschodniej w kierunku Al. Solidarności wyznaczony będzie ulicami: Al. Matki Bożej Fatimskiej, Sitki i odcinkiem ulicy Piłsudskiego, na którym planowane jest w tym czasie odwrócenie kierunku. Wprowadzone będą zmiany w pracy sygnalizacji świetlnej w skrzyżowaniu ul. Sitki, Piłsudskiego i Słowackiego, zmiany kierunków na pasach ruchu oraz nie będzie możliwości skrętu w lewo z ul. Słowackiego w Piłsudskiego. Na ulicach Brodzińskiego i Piłsudskiego, którymi przebiegał będzie objazd wprowadzony zostanie również całkowity zakaz zatrzymywania. Ze względu na konieczność zachowania płynności ruchu pojazdy parkujące tam mogą zostać odholowanie na koszt ich właścicieli.
”Planowane zmiany na pewno spowodują duże utrudnienia w przejeździe dlatego apelujemy o zwiększenie uwagi i stosowanie się do wskazań znaków drogowych. Przepraszamy za utrudnienia w ruchu na przebudowywanych odcinkach ulic” - czytamy w komunikacie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 23:57:54
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html