To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Budowa zaawansowanego technologicznie biurowca    -   30/3/2010
ABM Solid: kontrakt na 20 mln
Spółka budowlana ABM Solid, podpisała z Karpacką Spółką Gazownictwa umowę na wykonanie budynku administracyjno-biurowego w Tarnowie. Zakończenie prac przewidziano na koniec marca 2012 roku. Wartość kontraktu wynosi ponad 19 mln zł netto.

Ogloszenie

ABM Solid wybuduje sześciokondygnacyjny budynek o kubaturze ponad 14 tys. m sześć i powierzchni użytkowej niemal 4 tys. m kwadratowych wyposażony w innowacyjny system, który pozwoli zaopatrywać obiekt w energię elektryczną i cieplną oraz wodę lodową służącą do chłodzenia w okresie letnim. Jest to tzw. system trigeneracyjny gdzie źródłem energii będzie gaz ziemny, a produkcja wszystkich mediów odbywać się będzie w budynku. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w województwie małopolskim. Obiekt wyposażono również w systemy teleinformatyczne, system zdalnego monitoringu, oraz sterowania wszystkimi elementami instalacji obiektu.

-Kontrakt z Karpacką Spółka Gazownictwa pokazuje, że postrzegani jesteśmy jako wiarygodny wykonawca inwestycji, w których istotny aspekt odgrywa ochrona środowiska. Budynek, który wzniesiemy nie tylko harmonijnie łączy funkcjonalność, nowoczesne technologie, oraz ekologię. Jest on też ekonomicznym rozwiązaniem wykorzystującym gaz ziemny do trzech funkcji: produkcji energii, ciepła oraz chłodzenia – tłumaczy Marek Pawlik, prezes ABM Solid. -To wciąż unikatowe rozwiązanie w skali kraju, które naszym zdaniem ma przed sobą bardzo dobre perspektywy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:12:52
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html