To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Plac Dworcowy będzie całkowicie przebudowany – jest dokumentacja i są decyzje    -   31/3/2010
Przebudowa placu dworcowego
Plac Dworcowy ma być całkowicie przebudowany w granicach własności terenu PKP z odtworzeniem układu historycznego nawierzchni Placu. Dokumentacja projektowa, według której będzie realizowana przebudowa Placu posiada wszelkie niezbędne uzgodnienia oraz decyzje pozwolenia na budowę. W spotkaniu w tej sprawie, z przedstawicielami PKP S.A. Oddział Dworce Kolejowe, z ramienia magistratu, uczestniczył Zastępca Prezydenta Henryk Słomka – Narożański.

Ogloszenie

Obecnie PKP ma problem z rozbiórką budynku handlowego zlokalizowanego po północno- zachodniej stronie Placu, gdyż pomimo, iż wszelkie postępowania formalno-prawne z najemcą zostały uzgodnione i sfinalizowane, do dnia dzisiejszego nie opuścił obiektu. Pozostawienie go w jego obecnym stanie i kształcie jest niemożliwe, gdyż nie jest on historycznym elementem układu urbanistycznego wpisanego do rejestru zabytków. Likwidacja tego obiektu jest warunkiem niezbędnym do ostatecznego uporządkowania otoczenia zabytkowego budynku Dworca.
Ustalono także z przedstawicielami PKP S.A. zasady współpracy przy realizacji przebudowy ul. Dworcowej w kierunku wschodnim do ul. Bandrowskiego – informuje tarnowski magistrat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, April 2, 2023 00:22:44
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html