Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Plac Dworcowy będzie całkowicie przebudowany – jest dokumentacja i są decyzje    -   31/3/2010
Przebudowa placu dworcowego
Plac Dworcowy ma być całkowicie przebudowany w granicach własności terenu PKP z odtworzeniem układu historycznego nawierzchni Placu. Dokumentacja projektowa, według której będzie realizowana przebudowa Placu posiada wszelkie niezbędne uzgodnienia oraz decyzje pozwolenia na budowę. W spotkaniu w tej sprawie, z przedstawicielami PKP S.A. Oddział Dworce Kolejowe, z ramienia magistratu, uczestniczył Zastępca Prezydenta Henryk Słomka – Narożański.

Ogloszenie

Obecnie PKP ma problem z rozbiórką budynku handlowego zlokalizowanego po północno- zachodniej stronie Placu, gdyż pomimo, iż wszelkie postępowania formalno-prawne z najemcą zostały uzgodnione i sfinalizowane, do dnia dzisiejszego nie opuścił obiektu. Pozostawienie go w jego obecnym stanie i kształcie jest niemożliwe, gdyż nie jest on historycznym elementem układu urbanistycznego wpisanego do rejestru zabytków. Likwidacja tego obiektu jest warunkiem niezbędnym do ostatecznego uporządkowania otoczenia zabytkowego budynku Dworca.
Ustalono także z przedstawicielami PKP S.A. zasady współpracy przy realizacji przebudowy ul. Dworcowej w kierunku wschodnim do ul. Bandrowskiego – informuje tarnowski magistrat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl