To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Dopłaty z ostatniej chwili   -   27/7/2004
Jeszcze 20-stu rolników zdecydowało się na złożenie wniosków o dopłaty bezpośrednie w ostatnim dniu. Formularze o pomoc pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmowali do północy. Spóźnialscy dostaną znacznie mniejsze dopłaty. W sumie na złożenie dokumentów w powiecie tarnowskim zdecydowało się dziewiętnaście i pół tysiąca właścicieli działek rolniczych czyli blisko 90 % tych , którzy wcześniej zarejestrowali się jako producenci.

Ogloszenie

Teraz pracownicy Agencji będą kontrolować wnioski. Zdaniem zastępcy kierownika powiatowego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Stanisława Burnata około 5 % z nich zawiera błędy. Pierwsze dopłaty rolnicy mają otrzymać w grudniu. Upoważnieni są do nich właściciele upraw o powierzchni przekraczającej tak zwany hektar przeliczeniowy. W Małopolsce na złożenie wniosków zdecydowało się statystycznie najmniej rolników w kraju. Wynika to głównie z rozdrobnienia gospodarstw.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 15:28:32
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html