To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szkolenie Leader    -   01/4/2010
Wieści z Żabna
W piątek 26 marca w Żabnie odbyło się szkolenie dla osób, które planują złożenie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach „Leadera”. Szkolenie, które zorganizowane było po raz pierwszy na terenie gminy, odbyło się w Gminnym Centrum Kultury. Przedstawiciele organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kultury, a także osoby fizyczne - bo do nich wszystkich skierowane było szkolenie, mieli okazję zasięgnąć języka w sprawie pisania tzw. „małych projektów”.

Ogloszenie

”Małe projekty” dotyczyć mogą zarówno organizacji imprez kulturalnych, sportowych, wydawania publikacji, tworzenia atrakcji turystycznych oraz wszystkich innych pomysłów zgodnych z Lokalną Strategią Rozwoju, która została przyjęta dla terenu pięciu gmin, na których realizowany jest program LEADER (są to gminy: Lisia Góra, Tarnów, Skrzyszów, Wietrzychowice, Żabno). Szkolenie poprowadził Leszek Leśniak, specjalista w zakresie LEADERa z Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie, który przekazał wiedzę z zakresu dobrych praktyk, a także wiedzę praktyczną z zakresu przygotowywania wniosku o dofinansowanie.
Szkolenie zostało zorganizowane przez stowarzyszenie Zielony Pierścień Tarnowa, realizujące Lokalną Strategię Rozwoju na terenie wspomnianych pięciu gmin, po to aby przygotować wnioskodawców na najbliższy nabór, który odbędzie się od ósmego i trwać będzie do trzydziestego kwietnia 2010 r.
Wzory wniosków, regulamin, a także pozostałe potrzebne dokumenty zawsze można znaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia pod adresem: www.lgdzpt.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 22:28:37
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html