To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wielkanoc dla bezdomnych i opuszczonych po raz trzeci    -   01/4/2010
III edycja charytatywnej akcji
Trwają ostatnie przygotowania do trzeciego już Świątecznego Śniadania dla najbiedniejszych mieszkańców regionu tarnowskiego. To wspólna inicjatywa radnego – żużlowca Roberta Wardzały, Towarzystwa Powszedniej Pomocy „Serce” oraz wolontariuszy z Pałacu Młodzieży.

Ogloszenie
>

Osoby bezdomne i opuszczone ugoszczone zostaną tuż po świętach, 7 kwietnia, w stołówce Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie, o godzinie 10:00. Do Wielkanocnego Śniadania zasiądą w przepięknie udekorowanej jadalni, a smakować będą tradycyjnych potraw świątecznych. To ogromne przedsięwzięcie, bowiem do wspólnego stołu zaproszono około stu sześćdziesięciu osób z Tarnowa i okolic.
-Przygotowanie Śniadania wymagało sporo pracy, ale z dużym zapałem zaangażowali się w nie wszyscy organizatorzy - mówi Robert Wardzała. -Cieszę się że po raz kolejny nam się udało. Jestem przekonany, że zarówno naszym wspaniałym gościom, jak i nam, organizatorom, przyniesie ono dużo radości i satysfakcji. Zrobiliśmy przecież razem coś dobrego – dodaje radny – żużlowiec.

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:19:39
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html