Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podsumowanie akcji stowarzyszenia „Serce” i radnego Roberta Wardzały    -   08/4/2010
Wielkanocne śniadanie dla 160 bezdomnych
Sto sześćdziesiąt bezdomnych osób skorzystało z zaproszenia na śniadanie wielkanocne, które już po raz trzeci zorganizował tarnowski radny Robert Wardzała, Towarzystwo Powszedniej Pomocy „Serce” oraz wolontariusze z Pałacu Młodzieży. –Tak duże zainteresowanie pokazuje, że takie inicjatywy mają sens – komentuje radny Wardzała.

Ogloszenie

Zaproszenia do udziału w śniadaniu przekazywali zainteresowanym wolontariusze. Docierali przede wszystkim do osób bezdomnych, którym nie dane jest spędzać świąt w rodzinnych domach. W zdecydowanej większości przyjmowano je z życzliwością, a o zainteresowaniu najlepiej świadczy frekwencja. Stołówka OHP w Tarnowie wypełniła się do ostatniego miejsca i w środę przed południem wszyscy razem mogli usiąść przy jednym stole ciesząc się choćby namiastką świątecznej atmosfery.
Po raz kolejny z zaproszenia skorzystał wiceprezydent Tarnowa Henryk Słomka-Narożański, a o wielkanocną atmosferę zadbał ks. Zdzisław Góra, proboszcz parafii pw. Świętej Rodziny. Przy jednym stole z bezdomnymi usiadł także Stanisław Olszówka z Pałacu Młodzieży, który ponownie włączył się w organizację spotkania.

Foto: Michał Gniadek
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(08-04-2010) szumowina :
Aniu, dziecko drogie, zjedz już w samotności tę swoją kromkę chleba i daj sobie i głodnym spokój... ..chociaż,z drugiej strony doszły nas, pielęgniarek słuchy, że wszyscy będziemy, jakeśmy ze szpitala wojewódzkiego, głosować na naszą Hanię w wyborach na prezydenta miasta.Bo to jedyny sposób, żeby stąd sobie poszła. Ania- pójdziesz sobie od nas?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-04-2010) ,kynia :
No dobra, najedli się .A co po tym śniadaniu wielkanocnym? Co potem z tymi bezdomynmi?Był jakiś inny Wardzała,który by im w Poniedziałek Wielkanocny,we wtorek, w zwykłą środę coś ufundował? Oto fałsz takich inicjatyw. Pokazać się w mediach: jaki fajniusi jestem,nakarmiłem głodnych. A potem- pal ich sześc,niech giną z głodu. To tak jak z tymi celebrytami z Ameryki, co to jadą z wodą mineralną do wyschniętej od suszy Afryki,tv pokazuje,jak daje się pic murzyniątkom,a potem celebryci zarabiają na sławie: aleśmy wspaniali byli, podziwiajcie nas.... A przecież głodni będą nadal głodni,wbrew sniaidaniom od Wardzały.Bo nie o to idzie, żeby im raz w roku zupę ufundować, tylko żeby im pomóc stanąć na nogi,coby kto tam przez to nie rozumiał. Paksudfztow!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947