To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podsumowanie akcji stowarzyszenia „Serce” i radnego Roberta Wardzały    -   08/4/2010
Wielkanocne śniadanie dla 160 bezdomnych
Sto sześćdziesiąt bezdomnych osób skorzystało z zaproszenia na śniadanie wielkanocne, które już po raz trzeci zorganizował tarnowski radny Robert Wardzała, Towarzystwo Powszedniej Pomocy „Serce” oraz wolontariusze z Pałacu Młodzieży. –Tak duże zainteresowanie pokazuje, że takie inicjatywy mają sens – komentuje radny Wardzała.

Ogloszenie

Zaproszenia do udziału w śniadaniu przekazywali zainteresowanym wolontariusze. Docierali przede wszystkim do osób bezdomnych, którym nie dane jest spędzać świąt w rodzinnych domach. W zdecydowanej większości przyjmowano je z życzliwością, a o zainteresowaniu najlepiej świadczy frekwencja. Stołówka OHP w Tarnowie wypełniła się do ostatniego miejsca i w środę przed południem wszyscy razem mogli usiąść przy jednym stole ciesząc się choćby namiastką świątecznej atmosfery.
Po raz kolejny z zaproszenia skorzystał wiceprezydent Tarnowa Henryk Słomka-Narożański, a o wielkanocną atmosferę zadbał ks. Zdzisław Góra, proboszcz parafii pw. Świętej Rodziny. Przy jednym stole z bezdomnymi usiadł także Stanisław Olszówka z Pałacu Młodzieży, który ponownie włączył się w organizację spotkania.

Foto: Michał Gniadek
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 22:36:45
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html