Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Oddaj głos na kampanię tarnowskiej organizacji w plebiscycie „Newsweeka”    -   08/4/2010
„Ich lepsze jutro” prosi o głosy
Jeszcze tylko do najbliższej niedzieli, 11 kwietnia, można oddać głos na tarnowskie Stowarzyszenie „Ich lepsze jutro” w plebiscycie Newsweeka. Stowarzyszenie bierze udział w konkursie organizowanym przez Tygodnik Newsweek i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Konkurs ma na celu podniesienie świadomości społecznej na temat możliwości i sposobu przekazania swojego jednego procenta.

Ogloszenie

Aby głosować na tę tarnowską organizację wystarczy odnaleźć kampanię „Ich lepsze jutro” na stronie http://jedenprocent.newsweek.pl/ i oddać swój głos. Hasłem kampanii Stowarzyszenia „Ich lepsze jutro” są słowa „jeden procent - niejeden uśmiech”. Głosów w reklamie radiowej i telewizyjnej użyczyły takie gwiazdy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej jak Tadeusz Sznuk, Andrzej Matul, Wiesław Molak czy Paula Michalik.
Stowarzyszenie „Ich lepsze jutro” startuje w kilku kategoriach, m.in. na najlepszy spot telewizyjny, spot radiowy, banner internetowy, plakat lokalny i plakat ogólnopolski.
Do końca kwietnia można natomiast przekazać Stowarzyszeniu „Ich lepsze jutro” 1 proc. podatku. Wystarczy w zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce wpisać nazwę: Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO i nr KRS 0000237677 oraz zadeklarować kwotę wynikającą z 1 proc. zapłaconego podatku. Resztą formalności zajmie się urząd skarbowy. Pieniądze pozwolą uruchomić po wakacjach Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji dla dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl