To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Festiwal Rozwoju Osobistego „3 na 3” – Tarnów    -   09/4/2010
Nietypowy festiwal
”Pomysł na organizację Festiwalu zrodził się z naszych osobistych doświadczeń z różnymi formami warsztatowymi. Chcieliśmy stworzyć w Tarnowie wydarzenie, które pozwoliłoby na dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, było inspiracją do podejmowania nowych wyzwań, pasji, poznawania siebie i innych, dawało możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i stwarzało warunki do podejmowania współpracy w zakresie różnorodnych form rozwoju” - tak o narodzinach idei Festiwalu Rozwoju Osobistego „3 na 3” piszą organizatorzy – firma szkoleniowo-doradcza Qualto s.c. oraz Proholos. Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia w Tarnowie.

Ogloszenie

Organizatorzy, chcąc nadać festiwalowi jak najszerszą formułę by trafić w różnorodne gusta, przygotowali serię spotkań i warsztatów podzielonych na trzy sesje tematyczne: ekspresja, ciało i psyche. Wśród zaproszonych instruktorów znaleźli się: Renata Mazur Ponikiewicz – twórczyni Pracowni Pełnia, Dominik Muszyński – jeden z najlepszych nauczycieli gry na bębnach w Polsce, Anna Ciochoń (Tahira) – mistrzyni Polski w tańcu brzucha, Waleria Musiał – artystka wykonująca niezwykłe gobeliny, Joanna Amrita vani – zajmująca się starohinduską sztuką masażu dźwiękiem mis tybetańskich, Szymon Seremet – poeta, aktor Teatru Nie Teraz, Jowita Bartnik i Adrianna Onik – twórczynie Studia Profesjonalnego Studia Makijażu i Wizażu w Tarnowie oraz Monika Rachwał-Wcisło - Specjalistka Counsellingu Gestalt, Joanna Burnat, Elżbieta Szczerba – obie są pedagogami i psychoprofilaktykami, współtworzą Pracownię Rozwoju Osobistego Holos w Tarnowie.
”Chcemy by Festiwal stał się początkiem cyklicznego wydarzenia w naszym mieście. Bębny, taniec, teatr, misy tybetańskie, tkanie, wizaż, warsztaty rozwojowe to dopiero początek...” - piszą organizatorzy.

Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia w Tarnowie. Więcej informacji pod adresem: http://www.proholos.pl/index.php/pol/3na3.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:06:49
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html