Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Złodzieje połakomili się na wielkanocną ekspozycję na tarnowskim Rynku    -   09/4/2010
Ukradli jajo wielkanocne
W dniu wczorajszym, 8 kwietnia, około godziny 2:25 w nocy nieustaleni sprawcy, z ekspozycji umieszczonej na płycie tarnowskiego rynku, dokonali kradzieży jaja wielkanocnego wykonanego ze specjalnie uformowanego styropianu, powodując tym samym straty o wartości 1.000zł na szkodę Urzędu Miasta Tarnowa – informuje KMP Tarnów. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy z KP Tarnów-Centrum udało się zatrzymać na gorącym uczynku dwie osoby odpowiedzialne za dokonanie kradzieży. Byli to 22-letni mieszkaniec Tarnowa oraz 23-letnia mieszkanka Dąbrowy Tarnowskiej. Odzyskano również skradziony element ekspozycji.

Ogloszenie
>

A swoją drogą ciekawe, czy wielkanocne jaja giganty na tarnowskim rynku tak bardzo podobały się złodziejom, że postanowili je ukraść, czy wręcz przeciwnie - ukradli je pragnąc we własnym mniemaniu uratować estetykę rynku? (MP

Foto: Paweł Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(09-04-2010) 1.9.5.0. :
najpierw piszecie \"w nocy nieustaleni sprawcy\", a dwa zdania ponizej, ze \"udało się zatrzymać na gorącym uczynku dwie osoby \" - troche jedno drugiemu przeczy...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2010) Menda :
Może nie przeczy. Znając skuteczność polskiej policji, możliwe że dwoje ludzi zostało ujętych na gorącym uczynku ale wciąż ich tożsamość jest nieustalona. Przy okazji się wydało, ile urząd miasta płaci za wyrżnięcie jajka z kawałka styropianu. 1000 zł???? No to wystarczy się dowiedzieć kto to jajko robił i już mamy zarys układziku. Ciekawe ile zabuliliśmy za koguta? Stawiam że z 3 tysiaki. A koszyk? A siano? Nie dowiemy się dopóki tego nie buchniemy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2010) janosiq :
jakie miasto tacy złodzieje ..........

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2010) Menda :
Jacy złodzieje u władzy, takie i miasto...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2010) Inna menda :
Jak wystawiono pod ratuszem tę wielkanocną prowokację, rozpoczęła się dyskusja czy to ładne czy brzydkie (na innym forum) Ludzie! Przecie te jaja nie mają ani zdobić ani szpecić tylko całkiem zwyczajnie miał ktoś na tym zarobić. Skąd wiadomo? Dopiero jak ktoś podprowadził jedno z jajeczek, dowiedzieliśmy się ile ta wystawa orientacyjnie nas kosztowała. A teraz pomyślmy ile innych fajnych, okazjonalnych dekoracji mamy w mieście. I każdy kawał tektury za 1000 zł? Oczywiście bez paniki, szacunek strat podany w portalu mógł być przesadzony. Nie zdziwiłbym się gdyby tak się okazało.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2010) Jeszcze inna menda :
Jak to dlaczego 1000 zł? Przecież czytamy że jajo było ze "specjalnie uformowanego styropianu" Pewnie dlatego takie drogie. Musiało przy tym harować wielu "specjalnych formalistów". są jeszcze jakieś mendy w tym mieście?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947