To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Wyjątkowy wspólny koncert znakomitego wokalisty i legendy polskiej muzyki rozrywkowej już 24 kwietna w Tarnowie   -   10/4/2010
Koncert Piaska i Seweryna Krajewskiego
Już 24 kwietnia na wspólnym koncercie w Tarnowie wystąpią jeden z najlepszych polskich wokalistów - Andrzej "Piasek" Piaseczny oraz legenda polskiej muzyki rozrywkowej, współtwórca sukcesu Czerwonych Gitar - Seweryn Krajewski. Ich wspólna, ubiegłoroczna płyta "Spis rzeczy ulubionych" jest wielkim hitem polskiego rynku fonograficznego a piosenka Chodź, przytul, przebacz - wielkim przebojem. Mamy 4 zaproszenia dla inTARnautów na ten wyjątkowy koncert, który zaplanowano w sobotę 24 kwietnia w hali "Jaskółka" o godzinie 19:00.

Ogloszenie

Tu nikt nie chciał dominować, pokazywać, że jest lepszym. Tu rodziła się wspaniała muzyka, tu kształtowały się dobre, trafiające do słuchających teksty. Tu nie chodziło o występ na chwilę, ku uciesze publiczności. Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski zrealizowali muzyczny projekt na najwyższym poziomie, spójny w warstwie brzmieniowej i tekstowej, stworzyli znakomitą płytę. Udowodnili, że jest możliwa współpraca gwiazd z różnych muzycznych epok, że muzyka może łączyć pokolenia, że czasy, kiedy cała publiczność śpiewała przeboje razem z wykonawcami, wcale nie minęły... - piszą o projekcie "Piaska" i S.Krajewskiego recenzenci.

Zapraszamy Państwa do udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu jakim niewątpliwie stanie się koncert tych wspaniałych artystów w Tarnowie, będący ich przedostatnim wspólnym występem w tegorocznej trasie koncertowej - tak zapraszają na koncert organizatorzy.
Podczas występu zabrzmią nie tylko nowe przeboje z płyty "Spis rzeczy ulubionych" - "Chodź, przytul, przebacz", "Rysowane Tobie" ale też największe hity Seweryna Krajewskiego i "Czerwonych Gitarach" - m.in. "Anna Maria", "Remedium, "Nie spoczniemy", "Niebo z moich stron" a także "Uciekaj serce moje".

Bilety w w cenie promocyjnej od 45,00 zł są do nabycia w Tarnowie:
Sekretariat Domu Sportu, ul.Traugutta 2a,
Salon Muzyczny, ul. Wałowa 18,
Sklep muzyczny "SONIC"- ul. Krakowska 2,
Tarnowskie Centrum Informacji - Rynek 7 oraz zakłady pracy, wybrane Gminne Ośrodki Kultury na terenie powiatu tarnowskiego.
Ze względu na wymogi bezpieczeństwa ilość miejsc jest ograniczona.
Wszelkie informacje i zamówienia biletów: EDMA ART.- tel. 017 7883231, 506553937, www www.edma.art.pl

TARNÓW, Hala "Jaskółka", ul. Traugutta 3a, 24 kwietnia 2010r. , godz. 19.00
Uwaga: dla dwóch par inTARnautów mamy bezpłatne zaproszenia na opisywany koncert. Możesz je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule wiadomości hasło: EDMA ART, a w środku jeszcze imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego. Zaproszenie trafi do rąk wylosowanych osób, zwycięzcę poinformujemy o wygranej zwrotnie - drogą elektroniczną lub telefonicznie. Rozstrzygnięcie zabawy w piątek 23 kwietnia około godziny 12:00. Do tego czasu czekamy na Wasze zgłoszenia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:02:51
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html