Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W żałobie również powiat tarnowski    -   11/4/2010
Kondolencje Starosty Tarnowskiego
W związku z tragiczną katastrofą pod Smoleńskiem, starosta tarnowski Mieczysław Kras w imieniu Zarządu Powiatu Tarnowskiego wystosował wczoraj dwie noty kondolencyjne. Pierwsza to kondolencje po śmierci pary prezydenckiej i innych, znakomitych Polaków. Druga związana jest ze śmiercią w tej katastrofie tarnowskiego posła Wiesława Wody. „Rodzinom ofiar katastrofy pod Smoleńskiem; wszystkim osobom, które czują ból i pustkę po tragicznej śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, prof. Lecha Kaczyńskiego i Jego małżonki Marii, wielu polityków, ludzi Kościoła, wojska i innych osobowości polskiej kultury, nauki, organizacji kombatanckich wyrazy współczucia składa Starosta Tarnowski Mieczysław Kras wraz z Zarządem Powiatu Tarnowskiego”.

Ogloszenie

„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko pozostaje się w czyjejś pamięci”. Z niedowierzaniem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Wiesława Wody, wieloletniego posła Ziemi Tarnowskiej, byłego wojewody tarnowskiego.
Rodzinie i przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia składa Starosta Tarnowski Mieczysław Kras z Zarządem Powiatu Tarnowskiego. "


Rzecznik prasowy Starosty Sebastian Fołta relacjonuje: Starosta tarnowski Mieczysław Kras ze smutkiem i niedowierzaniem przyjął wiadomości o katastrofie w Smoleńsku. Niewiele ponad miesiąc temu w Tuchowie wspólnie z burmistrzem Mariuszem Rysiem przyjmował prezydenta Lecha Kaczyńskiego na obchodach 29. rocznicy porozumień ustrzycko-rzeszowskich. – W klasztorze była okazja do dłuższej rozmowy, bo Pan Prezydent przyjechał wcześniej na uroczystości. Spędził tam kilka godzin modląc się i spotykając z wieloma osobami. W mojej pamięci Pan Prezydent pozostanie jako człowiek bardzo ciepły i pełen spokoju. Był także znakomitym politykiem, walczącym – pomimo wielu przeciwności – z całą pewnością o dobro swojej ukochanej Ojczyzny – Polski - podkreśla starosta tarnowski.
Pracownicy Starostwa Powiatowego w Tarnowie są również zszokowani wiadomością o śmierci współpracowników prezydenta RP. Pod koniec lutego, w związku z wizytą prezydencką w Tuchowie, mieliśmy okazję do wielokrotnych spotkań z osobami, które w Kancelarii Prezydenta odpowiedzialne są za przygotowanie takich spotkań. Z wielką sympatią wspominam panią Katarzynę Doraczyńską. Jej życzliwość, uśmiech, profesjonalizm pozostaną w mojej pamięci. Podczas wizyty w Tuchowie prezydenta RP przy wręczaniu odznaczeń i medali zasłużonym rolnikom pomagała również pani Barbara Mamińska, siłą spokoju i opanowania. W naszej pamięci pozostaną również oficerowie Biura Ochrony Rządu, którzy byli w Tuchowie a zginęli w sobotę w katastrofie lotniczej… Cześć ich pamięci !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947