To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Włamał się przez otwór wentylacyjny    -   12/4/2010
Tygodniowa Kronika Policyjna
Co jakiś czas przychodzi nam czytać o kolejnych akcja wandalizmu. Częstokroć ofiarą wandali padają samochody – i tak np. przy ul. Dwernickiego w Tarnowie nieznany sprawca przebił opony oraz porysował lakier terenowej Toyoty, powodując straty w wysokości 3 tys. zł; z kolei na stadionie piłkarskim w miejscowości Jodłówka-Wałki, nieznani sprawcy rozbili szyby i wyrwali z ościeżnic okna w budynku szatni Klubu Sportowego Sokół Wałki. Poza tym nie brakował kradzieży – bez mała filmowy przebieg musiało mieć włamanie do Centrum Kultury w Wierzchosławicach – złodziej dostał się bowiem do środka budynku przez otwór wentylacyjny. Ukradzione zostały 4 pompy centralnego ogrzewania, 2 silniki elektryczne oraz kilkadziesiąt metrów przewodów. Starty na szkodę Urzędu Gminy wynoszą 6500 złotych.

Ogloszenie

Kradzieże
Nieznany sprawca włamał się centrum kultury w Wierzchosławicach, wchodząc do wnętrza budynku otworem wentylacyjnym. Wyniósł 4 pompy centralnego ogrzewania, 2 silniki elektryczne oraz kilkadziesiąt metrów przewodu elektrycznego. Starty na szkodę Urzędu Gminy wynoszą 6500 złotych.
W Łętowicach z terenu parkingu przysklepowego nieznany sprawca ukradł mieszkance miejscowości pozostawiony na chwilę, niezabezpieczony rower, o wartości 350 złotych. Policjanci z komisariatu Tarnów Zachód ustalili i zatrzymali osobę podejrzewaną o dokonanie kradzieży. 46-letni tarnowianin trafił do policyjnego aresztu, rower odzyskano.
Jak informowaliśmy w osobnej wiadomości, 8 kwietnia około godziny 2:25 w nocy nieustaleni sprawcy, z ekspozycji umieszczonej na płycie tarnowskiego rynku, dokonali kradzieży jaja wielkanocnego wykonanego ze specjalnie uformowanego styropianu, powodujący tym samym straty o wartości 1.000zł na szkodę Urzędu Miasta Tarnowa. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy z KP Tarnów-Centrum udało się zatrzymać na gorącym uczynku dwie osoby odpowiedzialne za dokonanie kradzieży. Byli to 22-letni mieszkaniec Tarnowa oraz 23-letnia mieszkanka Dąbrowy Tarnowskiej. Odzyskano również skradziony element ekspozycji.
W miejscowości Sieradza, na terenie budowy domu, doszło do kradzieży z włamaniem. Nieznani dotąd sprawcy po uprzednim wyrwaniu zamka w drzwiach prowadzących do pomieszczenia gospodarczego garażu, dostali się do wnętrza skąd dokonali kradzieży taczek metalowych, szlifierki kątowej, 8 paczek płytek ceramicznych, przedłużacza prądowego, maszynki do ciecia płytek oraz innych narzędzi o łącznej wartości 800zł na szkodę mieszkańca Żabna. Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawców.
Również do kradzieży doszło na terenie budowy przy ulicy Hodowlanej w Tarnowie. Po uprzednim rozcięciu siatki ogrodzeniowej, nieznani sprawcy dokonali kradzieży łyżki do koparki na szkodę jednej z firm budowlanych. Wartość strat wyceniono na 3.000zł.
Nieznany sprawca ukradł stojącą przy ul. Jana Pawła II w Tarnowie naczepę samochodową należącą do mieszkańca Skrzyszowa. Jej wartość wynosi 10 tysięcy złotych. W wyniku działań podjętych przez policjantów z komisariatu Tarnów Centrum sprawca kradzieży, 41-letni tarnowianin został ustalony i zatrzymany. Odzyskano również i zwrócono właścicielowi skradzione mienie.
Z terenu prywatnej posesji w Wierzchosławicach, nieznany sprawca ukradł motocykl wart 1000 złotych. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Motocykl został odzyskany.

Zniszczenie mienia
W nocy z poniedziałku na wtorek (5/6 kwietnia) nieznany sprawca uszkodził zaparkowaną przy ul. Dwernickiego w Tarnowie terenową Toyotę. Przebił opony oraz przerysował lakier na drzwiach po jednej stronie, powodując starty w wysokości 3 tysięcy złotych na szkodę mieszkanki Tarnowa.
Na terenie stadionu Piłkarskiego Sokół Wałki, w miejscowości Jodłówka Wałki, nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia trzech okien w budynku szatni poprzez wyrwanie ich z ościeżnic i rozbicie szyb w oknach, powodując tym samym straty w wysokości 1.000zł na szkodę Klubu Sportowego Sokół Wałki.

Za kółkiem
6 kwietnia w godzinach rannych w Tuchowie, na skrzyżowaniu ulic Daszyńskiego z ul. Zieloną, doszło do wypadku drogowego. Mieszkaniec miasta, kierujący pojazdem marki Audi, jadąc w kierunku Tarnowa potrącił kobietę przechodzącą przez jezdnię w rejonie skrzyżowania, poza przejściem dla pieszych. 89-letnia kobieta doznała złamania kości podudzia, ramienia oraz urazu szczęki. Przebywa w szpitalu.
7 kwietnia przed godziną 22 w Zaborowicach, policyjny patrol zatrzymał, 32-letniego mężczyznę, który jechał rowerem mając ponad 3 promile w organizmie.
W Tuchowie podczas kontroli drogowej, na ul. Przedmieście Górne zatrzymano 41-letniego mieszkańca miasta, który jechał Nissanem Sunny, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kierującemu uniemożliwiono dalszą jazdę.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:27:34
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html