Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W środę w Tuchowie modlitwa za ofiary katastrofy pod Smoleńskiem    -   12/4/2010
W hołdzie ofiarom katastrofy
W środę, 14 kwietnia w Tuchowie, miejscowości, gdzie jeszcze kilka tygodni temu gościł prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, profesor Lech Kaczyński, celebrowana będzie Msza św. w intencji ofiar tragicznej katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Eucharystia odprawiona zostanie w sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej o godz. 18.00. Na Eucharystię zapraszają Ojcowie Redemptoryści.

Ogloszenie

Starosta tarnowski Mieczysław Kras wspólnie z burmistrzem Tuchowa Mariuszem Rysiem apelują do wszystkich samorządowców: wójtów, burmistrzów, radnych a także mieszkańców powiatu tarnowskiego, o wzięcie udziału we Mszy św. –Oddajmy hołd prezydentowi naszego kraju i wszystkim zacnym obywatelom, którzy zginęli w katastrofie lotniczej. Będziemy modlić się szczególnie za te osoby, które poznaliśmy podczas przygotowań do obchodów 29. rocznicy porozumień rzeszowsko-ustrzyckich. Są to ludzie z Kancelarii Prezydenta RP a także oficerowie Biura Ochrony Rządu – podkreślają starosta i burmistrz. Szczególne zaproszenie na Mszę św. kierują do uczestników Tuchowskich obchodów rocznicy porozumień.
Tuchów był jedną z ostatnich krajowych wizyt Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(12-04-2010) ZERO JEDEN :
W TARNOWIE MAMY OSIEDLE, IM XXV LECIA PRL! NAJWYŻSZY CZAS TO ZMIENIĆ! APELUJĘ O POPARCIE W TEJ SPRAWIE!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-04-2010) tak :
cieszę się że będzie to msza za wszystkich ludzi od tych na najwyższych do naniższych stanowiskach - teraz oni są już równi . a nie jak w PO msze tylko za nich

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl