Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Żałobne sesje Rady Powiatu i Rady Miasta Tarnowa    -   13/4/2010
Ku czci ofiar tragedii
Na środę, 14 kwietnia na godz. 14.30, radni powiatu tarnowskiego zaplanowali nadzwyczajną, żałobną sesję, podczas której uczczą ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku – parę prezydencką i wszystkie zmarłe osoby. Podobna sesja, na wniosek Klubu Radny Tarnowianie, odbędzie się w czwartek, 15 kwietnia o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Prezydent zachęca mieszkańców do udziału w sesji.

Ogloszenie

Sesja Rady Powiatu Tarnowskiego
Na środę, 14 kwietnia na godz. 14.30, radni powiatu tarnowskiego zaplanowali nadzwyczajną, żałobną sesję, podczas której uczczą ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku – parę prezydencką i wszystkie zmarłe osoby.
Będzie minuta ciszy, modlitwa, apel pamięci i wspomnienia o osobach, których już nigdy nie zobaczymy. Sesja jest otwarta dla wszystkich mieszkańców powiatu tarnowskiego i miasta Tarnowa, którzy chcą oddać hołd ofiarom katastrofy. Sesja odbędzie się w budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38. Po sesji radni powiatu tarnowskiego udadzą się do Tuchowa, gdzie o godz. 18.00 w sanktuarium Matki Bożej odprawiona zostanie Msza św. w intencji ofiar katastrofy.
Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Sylwester Gostek zaprasza do udziału w sesji wszystkich mieszkańców.

Sesja Rady Miasta Tarnowa
Na wniosek klubu radnych Tarnowianie w trybie pilnym zwołana została nadzwyczajna sesja Rady Miasta Tarnowa, która odbędzie się w czwartek, 15 kwietnia w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy Al. Solidarności, o godz. 12:00. Prezydent miasta zaprasza na sesję mieszkańców, zachęcając do dokonywania wpisów do księgi kondolencyjnej. „Obecność tarnowian na sesji będzie wyrazem pamięci o Zmarłych oraz znakiem solidarności z ich Rodzinami” – czytamy w komunikacie magistratu. Istotnym porządkiem obrad ma być wspólna modlitwa oraz zapalenie zniczy przed budynkiem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(13-04-2010) XMen :
Chyba żałosne... sesje :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-04-2010) ... :
bo tak trudno połączyć siły i zrobić jedną, dużą, połączoną Sesję Rady Miasta i Powiatu .. Tak samo, jak codzienne marsze milczenia, zamiast jednego wielkiego wspólnego marszu milczenia wszystkich tarnowskich szkół...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl