Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W poniedziałek, wtorek i środę trudności z rejestracją pojazdów    -   16/4/2010
Komunikat Wydziału Komunikacji UMT
Jak informuje tarnowski magistrat, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa w dniu dzisiejszym (16 kwietnia) podjął informację od Help Disc Polska obsługujące wdrożenie systemu CEPiK, że w dniu 19 kwietnia nastąpi wyłączenie sieci pracującej w systemie POJAZD a co się z tym wiąże, wystąpi brak możliwości rejestracji pojazdów tego dnia w godzinach od 13:30 do 15:00 (w zależności od sprawnego wgrania nowego systemu w centrali). Trudności mogą wystąpić również w dalszej części dnia pracy tj. od godziny 15 do 18-tej, kiedy to praca w nowym systemie będzie ograniczona, z uwagi na jego wdrażanie i usuwanie ewentualnych usterek nowego systemu. Podobne trudności mogą wystąpić również we wtorek i w środę.

Ogloszenie

Z kolei w dniu 20 i 21 kwietnia mogą wystąpić zaburzenia w pracy referatu rejestracji pojazdów ponieważ praca będzie odbywała się pod nadzorem asystentów wyznaczonych przez MSWiA zgodnie z nowymi wdrożeniami systemu CEPiK, którzy będą instruować pracowników wydziału o nowych zasadach rejestracji pojazdów za pośrednictwem wprowadzonego programu.
”Postaramy się obsłużyć wszystkich Klientów, na bieżąco, jednak nie możemy wykluczyć, że mogą nastąpić komplikacje techniczne wykluczające załatwienie sprawy rejestracji pojazdów czy innych czynności administracyjnych w tych dniach. Wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami prowadzone będzie bez zmian tylko z uwzględnieniem przerwy technicznej w dniu 19 kwietnia pomiędzy godziną 13:30 a 15:00. Za ewentualne uciążliwości przepraszamy i postaramy się wyeliminować je bez zbędnej zwłoki.” - czytamy w otrzymanej informacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947